Porilaista "parempaa väkeä" nakuna taidemuseolla, silmäätekeviä perssilmät vilkkuen :D
http://www.satakunnankansa.fi/Kulttuuri/1194944612739/artikkeli/nain porissa vaatteet narikkaan ja alastomana taidenayttelyyn.html
http://www.satakunnankansa.fi/Kulttuuri/1194944612739/artikkeli/nain porissa vaatteet narikkaan ja alastomana taidenayttelyyn.html
Vastaukset 12
Vanhimmat
Sinne menee varmaan nämä "naturistit" eli perverssit jotka haluaa esitellä itseään vaikka kukaan ei halua heitä nähdä.
Minä ainaskin menen, koska on myös jotain esiteltävää. Toivottavasti ei peli ala herätä eloon, jos kivan mimmin näkee. On sen verran iso veivi..
ahhahahahaaa siellä on varmasti pelkästään miehiä paikalla ja kierroksen vetäjänä on joku janitoivola hahahahha :D
Oon kuullut, että siellä olisi kaksi naisopasta..alta kolmekymppistä.
Sanottu varmaan vaan noin että saadaan kaikki idiootit liikkeelle ja lisää pääsymaksutuloja.Oikeasti siellä on joku karvanen hitsariäijä.
Niin siinä on varmaan luukulla alta kolmekymppinen neitonen joka pyytää sinut riisuutumaan ja siirtymään toiseen huoneeseen odottamaan. Huone on tietysti pimeänä. Hetken odoteltuasi sinne tulee se karvainen rekkamies joka alkaa esitellä sinulle taidetta.
Kuulin varmalta taholta, että tämä nakujuttu on niin huikea idea, että Porin kaupunginhallitus ottaa sen myös käytäntöön. Kuulemma seuraava hallituksen kokous pidetään alastomana. Kaikki valtuutetut ja johto pitää olla alasti, kun nuijitaan päätöksiä.
Niin ja myös eduskunta on ollut kiinnostunut tästä nakubuumista..
Kohta varmaan laajenee kaikkiin kaupungin paikkoihin? Missähän poliisi pitää pamppuaan tallessa kun virkapukua ei ole..? :D
helppo homma..ainaskin naispoliiseille.. kattos naiskonstat voi laittaa pampun roikkuvien tissukoiden alle tai lykätä se jalk.väliin, mut nää mieskonstat on vähän vaikeampi juttu
Entäs jos nuori naispoliisi omaa kovinkin terhakat "tykit"? Ei niiden alle saa pamppua ja se jalkovälikin voi olla tiukka vielä.Mikä neuvoksi?
Oliko kukaan palstan keskustelijoista siellä.Millaista porukkaa siellä oli?Oliko paljon ihmisiä?
Vanha roikkuvatissine Marita.