siis onhan se järkevää ku täällä kysellään jotai järkevää ja hyvää tietoo, mut ku jokkut ei tiedä koko pelistä hevon vittua ja kyselee niin tyhmiä, kuten mistä saa laskuvarjon auki. ihan ku ei voi kokeilla sitä siinä pelissä. ei tarvi joka asiaa täältä kysyä ku voi kokeilla itekin.
ihme porukkaa
Alsak
3378
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 3
Vanhimmat
niii tiedätkö sie miten sen los desperados tehtävän pääsee läpi ja mihin siinä pitää alussa mennä (vastaa pliis)
Eiköhän siellä joku täplä näy. Sit helpottaa jos laittaa tekstit päälle niin näkee mitä ne sanoo. Siis jos ei ymmärrä sitä mata faka kieltä.
oon huomannu kyl ihan saman.. ne ei ees kokeile.. tulee suoraa kysymää et mitäs vittua... kartassa näkyy aina selvät ohjeet mitä pitää tehä ja siinä ku painaa starttia ni on se kohta mistä voi kattoo mitä on puhuttu... ykskii apia kysy, "mite siinä ekassa tehtävässä ku on ekan maalannu ni mitä sitte pitää tehä".