lämpöseen, minne vaan?

lämpöseen pian

nainen.oletko valmis lähtemään lämpöseen äkkilähdöllä? olen reissannut paljon ja huomattavasti edullisempaa kun kaks maksaa huoneen. millon vaa mihin vaa. jos kiinnostaa jutellaan lisää.

20

680

Äänestä

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • jouluksi2014

      Täällä nainen, joka tahtoo lämpöiseen aurinkoiseen jouluksi ja mielellään ottaisi kämppiksen. Kerro lisää!

      • elikkäs mielellään äkkilähtö, koska ne on huomattavasti edullisempia. jos aurinkoa ja lämpöä nauttimaan. ni postia voi laittaa matkaa@suomi 24.fi mietitään kohdetta tarkemmin sitten.


      • Jouluksi matkalle

        Minkä ikäistä suraa haet? Miestä vai naista? Voin lähteä matkalle 20.12.-24.12.2014 ja matkan pituus voi ola 1-3 viikkoa. Itse olen 60 nainen.


      • tigru42
        Jouluksi matkalle kirjoitti:

        Minkä ikäistä suraa haet? Miestä vai naista? Voin lähteä matkalle 20.12.-24.12.2014 ja matkan pituus voi ola 1-3 viikkoa. Itse olen 60 nainen.

        Voi.vahinko. Olen itse hakenut matkaseuraa kolmen viikon reissuun Alanyaan 29.9- alkaen. Syysnä juuri se että kaveri mkukana niin säästät vajaakäytöstä 100 euroa/viikko.


    • Ikä

      Olisi mukavaa, jos näissä ilmoituksissa olisi ikä... Kun minäkin olisin valmis lähtemään matkalle vaikka heti, mutta lienen liian vanhaa seuraa - jo yli viidenkymmenen...

      • ainakin nämä

        aina esille heti:
        hakijan ikä..sukupuoli...pituus ja paino ja haluaako kaveriksi naisen vai miehen. nuo lienee aika ok ja koskee kaikkia.
        yhteystieto myös on tarpeen,harva lähtee mukaan edes puhumatta keskenään. ei tarvi täällä turhia kysellä ja arvailla.
        osa täällä aidosti etsii kaveria,mutta osa panee kaiken plörinäksi,joka ikävää.

        palstalla voisi olla valmis "kaavake" alkutietoja varten,helpottais tyhjiä häpinöitä.


    • Äkkilähtö

      Olen valmis lähtemään äkkilähdöllä. Haetko naista vai miestä seuraksesi ja minkä ikäistä seuraa haet? Minä olen aikuinen nainen.

      • moi, siinä sun kirjoituksen yläpuoella on tietoo "matkaa"kirjotatko sähköpostiin, eli olen tämän" lämpöseen, minne vaan" ketjun aloittaja nimellä "matkaa"


    • näköjään on ihan turhaa kysyä matkaseuraa, tosi lähtijöitä nolla. normaalia suomalaisten höpötystä, puhuu haluavansa matkalle ja sitten kun on mahollisuus, ni eipä enää haluakkaan kukaan lähtee. täytyypäs kysyä joltai muulta joka kans kysyy matkaseuraa, jos lähtis sen kirjottajan kans. koittakaapas joku joka oikeesti haluu lähtee jonnekkinl ämpöseen ottaa yhteyttä.

      • oma ilmoituskin on

        No mä yhä sinne Egyptiin Marsa Alamiin haeskelen matkaseuraa.


      • Eskimoska2

        Olen 70 vuotias eskimo mies. Kaiken kivan merkeissä.


      • oma ilmoituskin on kirjoitti:

        No mä yhä sinne Egyptiin Marsa Alamiin haeskelen matkaseuraa.

        Haaveilen minäkin Egyptin reissuista, monta kertaa käynyt mutta sinne vaan olisi kiva mennä. Oletko minkä ikäinen?
        Laita yv. itsestäsi jos kiinnostaa, kerron lisää.


      • Hurgadan
        slmh1957 kirjoitti:

        Haaveilen minäkin Egyptin reissuista, monta kertaa käynyt mutta sinne vaan olisi kiva mennä. Oletko minkä ikäinen?
        Laita yv. itsestäsi jos kiinnostaa, kerron lisää.

        Olen menossa Egyptiin , tuletko mukana? Huone tulee halvempi!


    • eskimofetissi

      Olen bi-henkinen sherpojen jälkeläinen. Tyytyväisyystakuu tai rahat takaisin......kuva ois kiva.

    • Juu olen innoissani lähdössä lämpimään.... marquesas10@gmail,com

    • äkkilähtö turkkiin. seuraan kelpaa kuhan osaa käyttäytyä, suht iisisti.

    • Täällä olisi sauna kuumana,jos kerran pitää lämpöseen päästä.

      • lämpöiseen

        Aivoton idiootti, matkakumppania sivulla ei saunomaan kukaan ole tulossa, jos et itse ole koskaan ollut lämpöisessä maassa, ni istu saunassa ja ihmettele miksi maailmassa matkustellaan joka puolelle ja nautiskellaan rannalla ilman paitaa kävelystä ja lämpöisessä meressä uimisesta. Sekä nautitaan hyviä illallisia ei saunamakkaraa.


    Ketjusta on poistettu 4 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Mitä aiot sanoa, kun ja jos tapaatte seuraavan kerran?

      Oletko päättänyt etukäteen?
      Ikävä
      151
      1833
    2. Ellen Jokikunnas paljasti somessa ison perheuutisen - Ralph-poika elämänmuutoksen edessä!

      Ellen Jokikunnas ja Jari Rask sekä Ralph-poika ovat uuden edessä. Tsemppiä koko perheelle ja erityisesti Ralphille! Lu
      Suomalaiset julkkikset
      12
      1711
    3. Joensuun (kaupungin) kiusaamisongelma

      Syrjitään, savustetaan ulos ja kiusataan. Pieneen piiriin ei kaikki mahdu. Tehdään elämästä mahdotonta, jolloin ainoa va
      Joensuu
      35
      1417
    4. Nainen, jos kuuntelet ja tottelet, niin sinulle on hyvä osa

      Ominpäin toimiessasi olet jo nähnyt mihin se on johtanut. Olen jo edeltä sen sinulle kertonut ja näen sen asian ja totuu
      Ikävä
      194
      1177
    5. Olen levoton takiasi

      Enkä saa itseäni rauhoittumaan
      Ikävä
      92
      1161
    6. Archie ja Iida ero.

      Suuri kohujen saattelema rakkaustarina on ohi?
      Kotimaiset julkkisjuorut
      77
      1063
    7. Evoluutioteoria on varmuudella väärin - monet tutkijat irtisaunoutuvat siitä

      Tutkimuksissa on löytynyt paljon näyttöä siitä, ettei evoluutioteoria ole totta. Monet tutkijat kuitenkin vielä kannatta
      353
      983
    8. Lakkaa haaveilemasta.

      Oon löytänyt uuden naisen. mieheltä. tutulle. Naiselle.
      Ikävä
      62
      859
    9. Älä stressaa. Rakastan sua

      Eikä tämä tunne mene pois, se on varmaan jo huomattu kumpikin ❤️
      Ikävä
      49
      821
    10. Ois kiva nähdä

      Ja viettää Iltoja sun kanssa
      Ikävä
      50
      816
    Aihe