Keskustelu on vain täysi-ikäisille

Tämän keskustelualueen sisältö ei sovi alaikäisille. Jatka vain, jos olet täyttänyt 18 vuotta.

Miehet kertokaa

Haittaako jos naisella on selässä ja vatsassa paljon raskausarpia? Onko se liian kauhea asia ettette pysty seksiä sellaisen naisen kanssa harrastamaan?
365
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Tietenkään se ei haittaa. Tatuoinnit on ei, mutta raskausarvet on ihan luonnollinen juttu. Tärkeintä on, että nainen on lunki ja luonnollinen, herttainen ja suloinen, ujostelematon ja myötämielinen.

Äänestä

Eihän ne nyt haittaa koska ovat siinä ymmärrettävästä syystä,kyllä se pimppa ja muu kroppa on se mikä sussakin miehen sytyttää,kaikesta huolimatta.

Äänestä
  • Työnnä löylykauha perseeseen

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


qwertyhg kirjoitti:

Haittaako jos naisella on selässä ja vatsassa paljon raskausarpia? Onko se liian kauhea asia ettette pysty seksiä sellaisen naisen kanssa harrastamaan?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu