Kyllä nyt on menny Kontiolahden höyläämöllä asiat aivan pieleen vaikka nimi on hienosti Contiopanels; Ei siellä ole tavaraa ja hinnat ovat pompanneet niin kalliiksi että pitää ostaa muualta, ja palvelu tuon uuden Toimitusjohtajan myötä on aivan ala-arvoista. Onneksi on vielä muita kauppoja olemassa.
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 5
Vanhimmat
Eikös se nimi ole Gontiobannels? Oikein on halpaa listaa siellä.
Ovat siinä yrittäjät kovassa paineessa rakentaminen supistuu ja kilpailu kovenee. Kyllä Kukkosen pojat sai myytyä yrityksensä kreivin aikaan.
Toivotaan vaan että nyky-yrittäjät selviäisivät kunnialla laskusuhdanteen yli että saatas omalta kylältä puutavaraa ettei tarvitsi kaupungista asti hakea.
ja ammatitaitoiset miehet jättivät firman...
Kerran kävin ostoksilla. Starkki voittaa 6-1 joka suhteessa.
Jos jotain hyvää pitää löytää, nii se uus puhas oy.n jäteasema siinä kupeella on kyllä näppärä.
Kävin minäkin ja kokeneena asiakkaana sekä rakentajana järkytyin. Palvelu ensilauseella outoa ja talo tyhjänä.. Toimitusjohtaja itse ketsupit paidalla valitti, ettei alapää toimi hällä. Voi herranjumala! Puualan osaaja vierellä ja asiaintila kyllä hänen ilmees.. maksavat rakennusasiakasnaiset järjestään Kontiolahdella tarjoovat saunapalveluita..