Ajattelin viedä Citikan maalitauluksi ja lopettaa kärsimykset siihen paikkaan. Ei enää koskaan ranskalaista pashkaa! Ei enää epävarmuutta eikä korjaamoilla ramppaamista. Jos vain joku tulee tuota merkkiä kauppaan niin voin hermostua ja pahasti :D
Niin kuin tähän malliin :DDD
https://www.youtube.com/watch?v=0ENhtJeoO54
Niin kuin tähän malliin :DDD
https://www.youtube.com/watch?v=0ENhtJeoO54
Vastaukset 11
Vanhimmat
Paalaamoon vaan niin tulee kerralla "kuntoon"
Tehtävä laki aloite , että Citikoiden tuonti lopetettava Suomeen välittömästi jottei suurempaa vahinkoa enää pääsisi syntymään. Jäljelle jääville annettava talvinen liikkumis kielto ja kesällä ajelkoot soramontuissa. Ei kuitenkaan 50 km lähempänä pohjavesi alueita. Pilaavat ulos pursuilevilla öljyillään juomavedetkin. Olkiluodon atomivoimalan jo ranskalaiset pilaneet, täys fiasko. Parasta olisi jos nämä murheen tuojat määrättäisiin romutettavaksi välittömästi ja romut laivalla takaisin sinne mistä tänne tulleetkin , eli ranskaan.
Höh, citikassa on kuule niin kovat pellit että se kestää vaikka singon. Joo kyllä, enää ei ole rapeita ranskalaisia. camoon. Pellit vaan kasvaa vuosien myötä. Uskotko? sano sano
Haha! Mitkä pellit? Natisevaa muovia ja pahvia koko loota :D
Tee se, lopeta kärsimyksesi. Ota purkki vaseliiniä, kokovartalosively ja sitten rohkeasti pytylle seisomaan ja napista huuhtelu. Loppuu siinä samalla muidenkin kärsimykset, ainakin ne sinusta johtuvat.
Vitun sairaita ootte koko sakki! Kuka tätä hemmetin paskaa jaksaa edes lukea. Ja tojoteroilla vitunmoinen alemmuudentunne, ku täytyy niitä paskakippoja tulla kehuu joka saatanan palstalle!
Sitä saa mitä tilaa.
Ranskalaiset ja Venäläiset "autot" on maailman huonoimpia.
Leipurin tuli nautittua hiivaksia vähän liikaa, sori vaan harkitsematon lausunto.
Eipäs nyt paisutella totuutta.
Tottahan se on.Eihän ne osaa tehdä edes autoja !