Itsenäistä naista

Alistettu

Itsenäisyyspäivän aaton hiljainen työpäivä oli lopussa. Viimeisenä töistä lähtijänä lukitsin firman ovet ja hypäsin autoon. -Hetkinen, tuli mieleeni että,vaimohan meni siskonsa luokse kyläilemään, joten kotona ei odottakkaan ruoka. Siispä lähimpään ravintolaan illastamaaan. Hetkisen arvottuani päättin jättää auton parkkiin ja otaa ruuan kannssa oluen tai pari. Maittavan pihvin ja muutaman oluen jälkeen siirryin alakerran pubiin. Tarjoilijana olikin entuudestaan tuttu Riitta. Aloimme tavan mukaan jauhaa ns.paskaa koska vielä asiakasvirta antoi odottaa itseään. Riitta kertoi työvuoronsa loppuvan kuudelta, jolloin ehdotin yhteistä hetkeä itsenäisyyspäivän aamunkajossa. Nauraen Riitta totesi olevasa itsenäinen nainen ja toteuttavansa itsenäisesti toiveensa, joten katsotaan. Hieman ennen kuutta hän kuiskasi ehdutukseni sopivan ja odottavansa naapuri pubissa minua kuuden jälkeen. Säädyllisen ajan kuluttua Riitan poistumisesta menin ko pubiin ja tervehdin Riittaa kuin olisin nähnyt hänet ensi kerran sinäpäisvänä. -En voi juoda mitään, koska olen autolla, mutta jos passaa niin voit lähteä minulle, niin otetaan maljat itsenäisyydelle.
Riitan asunolla otettiin maljat itsenäisyydelle, itsenäisille naisille herrasmiehille ja muille ihanille asioille. -Nyt olisi sauna kyljöitä vaille, Riitta totesi muutaman, jo toiseenkertaankin samalle asialle nostetun maljan jälkeen.
Yksiön sauna oli tosi pieni. Pakko istua kylkikyljessä. Katselin hänen alastonta vartaloaan. Hieman pullukka, mutta ei haitallisesti. Hieman hyllyvien rintojen yläpuolella ilmehtivät saunapunaiset, nauravaiset kasvot.
Suihkussa pyysin Riitalta selänpesua, johon hän totesi pesevänsä samalla kaikki paikat. Yksiön wc-pesuhuone yhdistelmässä alkoi olemaan ahdasta joten Riitta komensi minut makuualkoviin. -Käännyppaä selällesi niin saat tuntea itsenäisen naisen käsittelyn. Ja heti aloin tuntemaan. Suihin otto oli niin mahtavaa, että olin laueta jo muutaman minuutin kuluttua. Pyysin tulemaan ratsaille, mutta Riitta käski odottaa. Kun kunnon poskareiden, tissihieronnan ja naamanipäällä istumisen jälkeen Riitta nousi ratsaille alkoi meno kuin villinlännen elokuvissa. Etuperin, takaperin ja kaikki mahdolliset asennot tuli koeteltua. Nainen oli kyltymätön. Nusittiin joka asenossa, välillä suihukussa käyden. Jossain vaiheessa lepäilessämme Riitta totesi pyllyreiän olevan vielä ilman kyrpää. Joten eikun liukkaria pylyyn ja panoksi. Aamulla hetättyäni ja viellä kerran alistetuksi jouduttuani totesin - Hyvää itsenäisyyspäivää itsenäinen nainen

0

1782

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000

      Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

      Luetuimmat keskustelut

      1. Epäily: Oppilas puukotti kolmea Pirkkalan koululla

        Tämänhetkisen tiedon mukaan ainakin kolme oppilasta on loukkaantunut puukotuksessa Pirkkalan Vähäjärven koululla. Myös e
        Pirkanmaa
        164
        4342
      2. Jos olisit täällä

        Tosin en tiiä miks oisit. (Ja hävettää muutenkin kun ei muka muulla tavoin osaa kertoa tätäkään) Jos jollain pienellä
        Ihastuminen
        37
        2494
      3. Tämän hetken

        Terveiset kaivatullesi ⬇️
        Ikävä
        156
        2162
      4. Kesän odotuksia hyrynsalmella

        Kyllä kesällä hyrynsalmellakin on mahdollisuus osallistua kylän menoon monella tavalla . On kaunislehdon talomuseolla
        Hyrynsalmi
        16
        1699
      5. Vieläkö sä toivot

        Meidän välille jotain?
        Ikävä
        81
        1318
      6. Voi Rakas siellä

        Olet ollut mun ajatuksissa taas koko päivän. Olet ihmeellinen kertakaikkiaan ja arvostan sinua niin paljon❤️Minulla ei o
        Tunteet
        24
        1261
      7. Ohhoh! KAJ laukoi suorat sanat somessa - V-sana mainittu!

        Ohhoh! Mitäs mieltä olet tästä huumoriryhmä KAJ:sta? Bara bada bastu on kyllä aikamoinen korvamato... Lue lisää: https
        Euroviisut
        31
        1162
      8. Pirkkalan koulussa puukotus, oppilas puukotti kolmea

        Ilmeisesti tyttöjä ollut kohteena.
        Maailman menoa
        144
        1142
      9. Erika selvisi hienosti ennakkosuosikin paineista

        Hienostihan se meni. Erika jätettiin yksin, eikä häntä tuettu, oli euroviisukiusattu, silti suoriutui ensiluokkaisesti.
        Maailman menoa
        103
        935
      10. Pirre vaatii nyt karhuja ammuttavaksi

        Ylellä taas hauskaa lieksa uutista. Karhujen kannan­hoidollinen metsästys on Lieksan kaupungin mielestä välttämätöntä.
        Lieksa
        115
        860
      Aihe