Voisiko kiimingin apteekki muuttaa parempaan ja viihtyisämpään paikkaan. Nykyinen paikka niin kuin loukossa. Erittäin miellyttävää palvelua, siinä ei moitteen sijaa ole. Ainoastaan tuo sijainti häiritsee. Uutena paikkana esimerkiksi tuo vanha sokos? Tai ihan uusi paikka. Onko K-kaupan vieressä tilaa?
Kiimingin apteekki
Loukossako=
8726
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 8
Vanhimmat
Ei, ei se voi muuttaa mihinkään vain koska SINÄ halut niin
Tai siihen missä Ollikainen oli ennen?
Apteekkari ja tytöt on ok.,muta ne kaksi vanhaa muijjaa on moukkia
Lestalla ahdistaa, kun pubi vieressä?
Tuskin apteekki muuttaa vain sen takia, että sinä niin haluat.
Sehän on nyt hyvällä paikalla lähellä TK:ta ja senioritaloja.
Ideaparkki ja titanikki jäi saamatta, niin ostari lanataan ja tilalle uudet tilat pienille kaupoille ja apteekille. Voisi joku viihtyisä kahvilakin olla.
Mistä maksavat asiakkaat näille pienille kaupoille ja kahviloille?
Rovaniemellä aikoinaan muutti seksi ja dildokauppha paremphaan paikkhaan joka oli vastinpäähtä pääbussipysäkkhiä. Sielläpä niitä penkheillä oli tollottavia silmäpareja eikä kukhaan uskaltanna männä diltokaupphaan ja täten lappilaiset kärsi alati pahenevasta alapäänkutinasta ku eivät uskhaltanu mennä niitä vastinkappaleita noutaan. Oisko Kiimingissä niin palijo viakran hakijoita ja paksujen pohkeitten ohennuslääkhen hakijoita jotta parempi pittää liike loukhossa pimentossa muulta kanshaltta.
Kiiminkisä assuu sellasi mursuja ja hylkeitä palijo että kummisaappaat pitää kirveellä halkasta pölkyllä ett menee viis senttiä jalkaan. Parempi että lääkekauppa piilossa kansalta.