verokiertäjät

Kyllä 6.12 musta vw paku mainoset kyljessä ajeli mannerheimintietä.joku vitriini mainos ja lumen peittämä auto.ei varmaan työajoassa kolmen aikaan pyhänä.sama auto usein vkl paanalla.kauppareissulla
3122
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Yrittäjän on painettava 24/7, kun on noita elättejä valtiolla niin paljon et verottaja vie kumminkiin taas tilin ja loput menee pankille.
Itelle ei jää rehkimisestä kuin burnout, velkaa ja kateellisten vinoilut.

Äänestä

Kiva provo, aiheutta taas kerran paljon keskustelua.

Äänestä

Vokkelo on kyllä surkein paku. Uusi voortti on hyvä.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


kyttääjä 1 kirjoitti:

Kyllä 6.12 musta vw paku mainoset kyljessä ajeli mannerheimintietä.joku vitriini mainos ja lumen peittämä auto.ei varmaan työajoassa kolmen aikaan pyhänä.sama auto usein vkl paanalla.kauppareissulla

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu