Play Station store ei toimi

"Palvelua huolletaan parhaillaan" tulee joka kerta kun yritaän avata sitä.

Pari kuukautta tätä on jatkunut ja sama tuloslangallisen ja langattoman yhteyden välillä. Ihan pikkusen vituttaa.
1<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Poista, asenna uudelleen, ihan storen kuvakkeen kohdalla paina kolmiota, sieltä poista ja sitten painat uudelleen kuvaketta, asennat

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Tonny0909 kirjoitti:

"Palvelua huolletaan parhaillaan" tulee joka kerta kun yritaän avata sitä.

Pari kuukautta tätä on jatkunut ja sama tuloslangallisen ja langattoman yhteyden välillä. Ihan pikkusen vituttaa.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu