Kumpi parempi vaihtoehto abc vai härkäpakari?
Abc vs härkäpakari
Ulkopaikkakuntalainen
8720
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 8
Vanhimmat
Härkäpakarilla omistaja hieman ylimielisen oloinen, ei tervehdi asiakkaita. Molemmissa ystävällinen henkilökunta. Kahvi nykyään parempaa ABC:lla kuin Pakarilla, ruoan tasosta en osaa sanoa. Hese molemmissa mutta ABC:n aukeaa jo kuudelta. Härkäpakarilla muutama kuppikunta aamusta iltaan joka hieman latistaa paikkaa.
Härkäpakari parempi, koska siellä väki vaihtuu nopeammin ja hyvä näköala parkkipaikoille, näkee kaikki jotka tulee. Kahvi parempaa pakarilla, vessoissa en ole käynyt , mut ruoka molemmissa samaa arkimoskaa, joka vie nälän. Härkäpakarilla selkeä jakelulinja, eikä tarvi äimistellä, mistä mitäkin saa. Ehkä henkilökultakin vähän tuttavallisempaa , kuin ABC:llä. Merkittävintä kuitenkin se, että Härkäpakarin sijainti on tosi hyvä, kun et joudu sivuun tiestä, kuin sen vähimmäismäärän. Asiakkaita kuitenkin toivon molemmille!!!!!!
Härkäpakarin Hesburger on parempi kuin ABC:n. Niin oudolta ja hassulta kuin se vaan kuulostaakin niin Härkäpakarin hampparit ovat hieman maistuvampia ja ranskalaisten laadussa on huomattava ero. Tätä ollaan usein kummasteltu kavereiden kanssa. Onko kellään tietoa mistä saattaisi johtua?
Molemmat yhtä hyviä! Vaihtelu virkistää.
Abc:lle en konsanaan poikkee,,enkä missäänpäin suomea.saletti on.
Minua miellyttää Motellin ainutlaatuinen ilmapiiri.
Komppaan edellistä.
Jos haluaa esim palaveerata rauhassa kenenkään häiritsemättä,ABC.
Muut kriteerit Pakarin puolella,myyjät hinnat tuotteet sijainti yms.