Kaikilla on jotain fantasioita ja tiedän että se on ihan normaalia. Muijan kanssa leikitään joskus vähän piiskalla ja pikku "tuhmuuksilla". Ei mitään asujuttuja koska ne on niin koomisia ettei "siitä" tulisi muuten mitään.
Kimpat ei kiinnosta kumpaakaan. Näin kuitenkin unta jossa naitiin ja alistettiin yhdessä urpilaista ja kerroin siitä. Ei muija siitä suuttunut, nauroi vähän ja sanoi että on sullakin ihme unia.
Meillä on siitäkin hyvä suhde että kumpikin kestää sanoa jos joku ns. julkkis on silleen mieleinen. Ei varmaan oikeasti olisi kuten unessa. Siinä jutta oli meidän käsittelyssä ja sai omaa ja leluja piiskaa pakaroille. Lutkapanoa, imemistä niin että meikit valuu, siis todella härskiä nussimista johon jutta oli suostunut.
Heh, kaikkea outoa sitä voikin uniin tulla. :D Hyvä meininki muutenkin niin silti voi laittaa ideoita ja ehdotuksia. Mukaan ei pääse ja kuvaa on turha odottaa mutta jotain saatan kertoa. Vaikka oraalista puolin ja toisin, taitolaji jossa olen ihan paras.
Jutta uuhh!
Antava tyyppi.
1
294
Vastaukset
kiitä onneasi ettei unessa ollut jani toivola :)
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Kiky-maksuista valehtelu persujen törkein vaalipetos
Perusduunarina koen pahimmaksi persujen vaalipetokseksi "työmies" Putkosen lupaaman työntekijöiltä perittävien kiky-maks245286Haluat nainen torjua minut
Yhä uudelleen ja uudelleen. Huomaan sen. Ymmärrän miksi, mutta silti se sattuu. Eihän minulla ole muuta kuin haaveet si473702Miksei asevelvollisuuden kuluja lasketa Nato-menoihin?
Koskela (vas) kysyy aiheellisesti, että kun kerran palkka-armejaan perustuvat maat laskevat kysesestä toiminnasta aiheut303429Persuja tuntuu kiinnostavan vain muiden rahat
En muista kenenkään muun olleen huolissaan yhtä paljon muiden rahoista kuin persujen. Mistähän se kertoo?933211Onko Sdp:n romahdus pienpuolueeksi alkanut?
Mikään puolue ei kykene selviytymään loputtomasti, jos sitä repii jatkuvasti sisäiset ristiriidat ja kyvyttömyys päättää413158- 682631
Antti Lindtman heikko johtaja - ei valtiomiesainesta lainkaan
kyllä se eilen taas nähtiin. Ei pystynyt Antti vastaamaan edes toimittajan yhteen yksinkertaiseen kysymykseen - juu tai1242122En malta odottaa, että Lindtman pääsee suhmuroimaan pääministerinä
kun pitää sopeuttaa 10 miljardin edestä, ja eläkkeisiinkin voidaan puuttua Antin mielestä. (Demarien kannattajissa suuri542109Farmi Suomi: Kirsi Salo syyttää koulukiusaajiksi - Jucci Hellström lataa napakasti
Mitäs mieltä olet Kirsi Salon koulukiusaamiskommentista? Farmi Suomi -kisassa väki vähenee ja kisa kovenee. Peliliikkeit261347- 1801227