Uusien pakolaiserien vastaanottamista. Luulempa, että ovat oikeassa. Aika näyttää.Seuraavissa kunnallisvaaleissa saavat äänivyöryn.
Perussuomalaiset vastustivat!
Äänestän heitä.
10229
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 10
Vanhimmat
Hyvä persut !!!
Jooko on tervejärkinen ja täytyy jätteetkin laittaa uuteen kiertoon.
Jookoko se tiällä tuas ....
Se 20 vuodessa on sitten kaukana totuudesta. Kun siihen lisätään kaikki "perheeseen yhdistettävät" päästään jo heti toiselle sadalle.
Mistä helvetistä kunnalla on tämmöiseen rahaa kun kaikesta muusta leikataan ja veroja vain korotetaan. Itsekkin maksan kiinteistöveroa melkein tonnin vuodessa saamatta mitään sitä vastaan.
Vitttutaa katsoa katukuvassa uskonnolisi elementtejä . Islam ja muslimit ei sovi tänne . eli rätit pois vaikka väkisin. Rättippää on kirosana jo muutenkin.
http://www.iltasanomat.fi/ulkomaat/art-1418437167510.html?pos=ok-nln
Kuka myy aseita ja ammuksia. Islami järjästöille
Perus suomalaiset jos pystyisivät.
Amerikkalaitset&juutalaset yksityiset kauppiaat.Muslimimaalimaa on helppo hallita kun sen hajoittaa sisältä.Its Only oil
Ei ne muta-kuonot silti tänne kuulu vaikka joka sodan häviävät aloittivat sitä tai eivät.
samoin myöskään jutkut eivät kuulu eurooppaan painukoot helvettiin kaikki lois eläjät.