Aderans Ruotsissa

ehkäsitäny

Tälläiseen törmäsin. http://aderanshaircenter.se/

Ei varmaankaan kellään kokemusta? Todella vaitonaisia ovat hinnoistaan, ei siis edes mitään suuntaa-antavaa arviota voi antaa vaan pitäisi lähteä käymään ilmaisessa konsultaatiossa. Tuloskuvat vaikuttavat kuitenkin lupaavilta. Itselläni ei valitettavasti ole aivan pohjaton kassa, joten loputtomasti rahaa en voi hiuksiini laittaa. Jos jollain on kokemuksia tai ajatuksia, niin niitä saa jakaa.

Se, ettei hinnoista puhuta ollenkaan kuin vasta konsultaatiossa, valitettavasti antaa osviittaa siihen, että hoito olisi todella kallis.

5

335

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • o69o

      Siis onhan peruukeja suomessakin saatavilla,tästähän tuolla on kyse,sekä
      jonkinlaisia lisäravinteita joiden tehosta he itsekin ovat epävarmoja,.
      Unohda koko pulju.

    • Ompele itse

      Ompelen itse perukkini. Kustannukset noin 7,5e/kk, hiuksia noin 3300. Lopputulos on loistava, kukaan ei huomaa eroa. 120 hiusta ompelen päivässä, eli noin tunti ja 4 vk siinä menee yhteensä. Peruukin kesto on arviolta 4-6 kk. Tuohon 7,5 e/kk kuuluu kaikki, teipit, vaalennusaine, jojoba öljyt, hiukset, tyllikangas.. En aatellu edes käyttää joka päivä, ehkä kerran viikossa, niin tuo 7,5e/kk putoaa jo ihan naurettavan pieneksi. Teippi kestää suihkut ja urheilusuoritukset. Suosittelen, jos joku kärsii hiustenlähdöstä ja haluaa päästä halvalla, nii eiku ompelemaan vaan.

    • Hyvä peruukki

      Itse tilasin ensin yhden peruukin naisten verkkokaupasta hntaan 19.90 ja sekin oli jo hyvä,mutta vähän aikaa sitten tilasin itselle ja kaverille peruukit mitkä maksoi noin 36 eur/kpl (saatiin ilmainen toimitus) ja ne oli lähes oikeiden hiusten näköiset ja tuntuiset.. siitä http://www.naistenverkkokauppa.fi/myymala/aksessuaarid/parukad.html

    • Kiitti linkistä

      Kiitos linkistä. Mut tuohan on kuitua, jota ei voi värjätä. Lisäksi veikkaan, että toi pohja on sellainen jota ei voi liimailla/teippailla päänahkaan, eikä näin ollen näytä luonnolliselta. Tietty sopii niille, jotka ei haluu läträtä teippien ym. kanssa.

    • kaunisperuukki

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Selvästi näyttää siltä, että SDP:n kannattajat hyväksyy kiusaamisen

      ja seksuaalisen ahdistelun, kun puolueen kannatus pysyy korkealla. Mitä tämä kertoo demari-äänestäjien moraalista?
      Maailman menoa
      176
      5027
    2. Kukka kuoli ja kukka tappo Kokkolassa?

      Ouluntiellä tapettu nainen torstaina kukka tappo?
      Kokkola
      15
      1670
    3. Kenen joukoissa Suomi seisoo maailmalla, jos SDP voittaa seuraavat vaalit?

      SDP on ainoa pohjoismainen sosialidemokraattinen puolue, joka edelleen kuuluu Sosialistiseen internationaaliin. Sitä ka
      Maailman menoa
      62
      1605
    4. Jos mies oikeasti haluaa sinut

      Hän ei ota riskiä että menettäisi sinut. Ei pienintäkään. Mies ei jätä vastaamatta viesteihin eikä pidä sinua epätietois
      Ikävä
      122
      1470
    5. Helena Puolakka laukoo suorat sanat Vappu Pimiän MasterChef -pestistä

      Vappu Pimiä on uusi MasterChef Suomi -tuomari. Kokenut keittiömestari ja ravintoloitsija Helena Puolakka laukoo suorat s
      Tv-sarjat
      9
      1353
    6. Voiko ryyppäämisellä tienata elantonsa?

      Lassi Kuhlman on rappiostriimaaja. Hän kuvaa omaa päihteiden käyttöään pitkissä somestriimeissä. Katsojat voivat lahjoit
      Maailman menoa
      49
      1080
    7. Ketä ehdotatte seuraavaksi kuntanne johtohahmoksi

      Ei ole teitä riitaisia kehityksen jarruja helppo yrittää kohti valoa ohjata. Siinä on teille pähkinä purtavaksi.
      Lappajärvi
      96
      1074
    8. Persuille 1,8 prosenttiyksikköä laskua. Keskusta meni ohi ja Vasl hengittää niskassa

      Erityisesti työväestö on hylkäämässä persut. https://yle.fi/a/74-20208249
      Maailman menoa
      297
      942
    9. Vasemmistoliitto menossa perussuomalaisten ohi!

      Keskustapuolue meni jo...
      Maailman menoa
      190
      915
    10. Dannyn "ex-käly" Jennika Vikman teki erikoisen ratkaisun!

      Dannyn "ex-käly" Jennika Vikman paljasti uudet kujeet. Hän on mukana kohutussa Sointu Borg & Tyrkyt -realityssä. Jääkö
      Suomalaiset julkkikset
      7
      760
    Aihe