Aderans Ruotsissa

ehkäsitäny

Tälläiseen törmäsin. http://aderanshaircenter.se/

Ei varmaankaan kellään kokemusta? Todella vaitonaisia ovat hinnoistaan, ei siis edes mitään suuntaa-antavaa arviota voi antaa vaan pitäisi lähteä käymään ilmaisessa konsultaatiossa. Tuloskuvat vaikuttavat kuitenkin lupaavilta. Itselläni ei valitettavasti ole aivan pohjaton kassa, joten loputtomasti rahaa en voi hiuksiini laittaa. Jos jollain on kokemuksia tai ajatuksia, niin niitä saa jakaa.

Se, ettei hinnoista puhuta ollenkaan kuin vasta konsultaatiossa, valitettavasti antaa osviittaa siihen, että hoito olisi todella kallis.

5

280

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • o69o

      Siis onhan peruukeja suomessakin saatavilla,tästähän tuolla on kyse,sekä
      jonkinlaisia lisäravinteita joiden tehosta he itsekin ovat epävarmoja,.
      Unohda koko pulju.

    • Ompele itse

      Ompelen itse perukkini. Kustannukset noin 7,5e/kk, hiuksia noin 3300. Lopputulos on loistava, kukaan ei huomaa eroa. 120 hiusta ompelen päivässä, eli noin tunti ja 4 vk siinä menee yhteensä. Peruukin kesto on arviolta 4-6 kk. Tuohon 7,5 e/kk kuuluu kaikki, teipit, vaalennusaine, jojoba öljyt, hiukset, tyllikangas.. En aatellu edes käyttää joka päivä, ehkä kerran viikossa, niin tuo 7,5e/kk putoaa jo ihan naurettavan pieneksi. Teippi kestää suihkut ja urheilusuoritukset. Suosittelen, jos joku kärsii hiustenlähdöstä ja haluaa päästä halvalla, nii eiku ompelemaan vaan.

    • Hyvä peruukki

      Itse tilasin ensin yhden peruukin naisten verkkokaupasta hntaan 19.90 ja sekin oli jo hyvä,mutta vähän aikaa sitten tilasin itselle ja kaverille peruukit mitkä maksoi noin 36 eur/kpl (saatiin ilmainen toimitus) ja ne oli lähes oikeiden hiusten näköiset ja tuntuiset.. siitä http://www.naistenverkkokauppa.fi/myymala/aksessuaarid/parukad.html

    • Kiitti linkistä

      Kiitos linkistä. Mut tuohan on kuitua, jota ei voi värjätä. Lisäksi veikkaan, että toi pohja on sellainen jota ei voi liimailla/teippailla päänahkaan, eikä näin ollen näytä luonnolliselta. Tietty sopii niille, jotka ei haluu läträtä teippien ym. kanssa.

    • kaunisperuukki

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Suuri tulipalo

      Missä mikä palaa?
      Kiuruvesi
      19
      3707
    2. Muistatko vielä viime kesän "sutinat"?

      Kohtalo vai mikä lie järjesti, että törmäiltii jatkuvasti toisiimme. Ihan uskomatonta, koska eihän me mitään ikinä sovit
      Ikävä
      23
      2961
    3. En tullut, koska käytit päätäsi.

      Ja koska ihmiset pilaavat sillä mahdollisuudet, kaikki mikä toimii vaatii oman lähestymistapani. Kun levittää punaisia m
      Ikävä
      32
      2255
    4. Yksi "sometähti" vähemmän

      Ei tunnu missään.
      Kotimaiset julkkisjuorut
      90
      2070
    5. Mies! Lupaatko

      enskerral kertoo mis mennään..? :D <3
      Ikävä
      19
      1966
    6. Tuliko ikävä

      Vai miksi laitoit viestin? Soittamalla voisi saada kiinni. Mutta et sä uskalla
      Ikävä
      26
      1622
    7. Kulta, sovitetaanko joku ilta avainta lukkoon?

      Musta tuntuu että me ollaan pari. Olisi ihana saada asialle sinetöinti viemällä suhde päätyyn asti. ❤️ Rakastan sua ikui
      Ikävä
      40
      1566
    8. Saitko ne viestit

      Silloin viime kuussa? Vai etkö lukemut niitä.
      Ikävä
      32
      1502
    9. Miten lasketaan?

      Ompa ollut valtava ihmismassa taas Folkkaajia liikenteessä. Miten noin 2200 lipunostaneesta muodostuu 11000 kävijää?.
      Haapavesi
      9
      1414
    10. Hyvää Huomenta Rakas Neiti

      Hyvää Huomenta Nainen🤗 Kaikkea hyvää toivon sinun päivääsi😘 Näin toivoo mies
      Ikävä
      11
      1384
    Aihe