Moi! Hakusessa olis sellaset alusvaatteet, missä on peppu paljaana ja etumuskin olis tosi niukka. Eli siis pakaroiden alla menis ainoastaan kumilenkit(tai mitkä onkaan). Niin mistä tälläsiä löytyis ihan kivijalkakaupasta?? Ja mitä merkkejä on? En viittis netistä lähtee tilaamaan..
täältä löytyy toivottavsti apua!!
homopoikaturkkusest
8145
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 8
Vanhimmat
Tämmöset olis siis hakusessa!
http://www.gay.net/sites/gay.net/files/imce/gridiron_1.png
Pikaista apua kaivattaisiin, koska poikaystävän synttärit on parin päivän päästä ja haluisin yllättää sen sillä et ostaisin meille parit tollaset ku ollaan yhdessä monet kerrat haaveiltu. Helpottais huimas seksiiki ku esim. ratsastus onnistuis just hyvin ku siin ois se kuminauhaosuus mist vois pitää kiinni..
Kuka teki teistä naurettavia homopellejä? Jos haluat rakastaa kunnioita isääsi ja...tai liity vapaamuurareihin. He tekevät homoista eunukkeja, ehkä.
Mikä siinä on pellemäistä, jos haluaa osoittaa rakkauttaan?
http://keskustelu.suomi24.fi/node/3304862
Kokeile etsiä Stockmannilta. En käytä itse, joten en osaa sanoa löytyykö.
Voisin kuvitella että niitä myydään myös seksikaupoissa. Googleta oman alueen kaupat ja käy etsimässä.
Mene joskus illalla tälle sivulle http://m.vauva.fi/mobiilikeskustelut/index.html
Vaikka se on vauva sivu, siellä on paljon monenlaista kävijää. Kysy sieltä.
Jockstrap ovat siis mitä etsit. Kuulema Sokkariltakin on löytynyt Calvin Klein Jockseja, mutta varmimmin löydät pornokaupasta.
Vai tarviaa homo ratsastus housut