Naisella on selvästikin paljon annettavaa :)
http://www.iltasanomat.fi/viihde/art-1418267619249.html?pos=ok-nln
http://www.iltasanomat.fi/viihde/art-1418267619249.html?pos=ok-nln
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 7
Vanhimmat
Hyvin toimeentuleva, kuten Kutri-Hellukin!
paska
Koskee ja kovaa. Onnea molemmille Kapasille! Jos jäisi samaan fiilariin ei olis kuin suo ja sitä kuokkaakaan ei täällä olis. Savolaiset valittaa jopa siitä kun toisella on nuorempi kaveri. Oma mies ei valita tuskin nainenkaan ellei ole sitä linjaa;tsiikaa mä saan nuoremman, huono homma ei kanna pitkään, paitsi siihen asti kun ei piikit ja pulverit auta, ni antaa ihmisten tehdä just sille kun tuntuu.Kyllä se se on se KINGI joka on sun hamaan loppuun asti, vaikka sit rollaattorilla Vänärin kuutamoon.
Aika vaikea ymmärtää, mitä jonkun Petran ja Pelen tykkääminen kenellekään kuuluu. Varsinkaan meille ulkopuolisille. Aivan käsittämätöntä tiiraamista yhteisen ja julkisen intressin kannalta lopulta täysin mitättömien ihmisten yksityisasioihin. Molemmat ovat kyllä puhtaasti yksityishenkilöitä ja eivät ole julkisuuteen pyrkineet, joten annetaan vaan olla rauhassa. Mitä se meille ulkopuolisille kuuluu???
Seiska ja Savon Seiska taitavat olla samaa konsernia ainakin jutuista päätellen. Tunnen joka kerta syvää myötähäpeää, kun Savari siteeraa julkisesti jotain Seiskan "uutista".
Petra itse otti yhteyttä lehdistöön. Onhan hän tuomittu rattijuoppokin vielä..
Mitenhän Pelen meisseli kestää kodinremonteissa..?
Petrahan on antanut itse jutun me naisiin, ei ne väkisin niitä tee.
Eikös ne lehdet ole tarkoitettu luettaviksi?
Alkaa olla jo viimeinen käyttöpäivä ohi !
Toisaalta kyllähän poikaset sillä vielä harjoittelee !