Harrastamme 5 kertaa seksiä viikossa ja 4 niistä on peppuseksiä, joskus harrastamme pelkästään peppuseksiä. pillun puolella ei niin usein käydä sillä meidän mielestämme peppupano on parempaa. Pillun puolella oltiin viimeksi noin 2 viikkoa sitten.
Vastaukset 12
- hyvää
Ennemmin työnnän löylykauhan perseeseen ja kauhon paskaa
- Ahterieikauhaavarten
Käykö joku muu esine? Kauhaa ei välttämättä tarviis lykätä sinne ahteriin?
Vähän tuntuu että noi sun touhut alkaa olla vähäjärkisen tuohuja.
Minä en ainakaan paainais kauhoja ahteriin.
- nami_pylly
Peppuseksi on hyvä ja mun peppu on paras pillu :-) kuka haluaa kokeilla? Bi-mies PKS.
- ....
Pasko housuus hintti
- Ihan parasta kaikesta
Ei sitä pysty välttämään, koska siten saan parhaan orgasmin. Vaikka tekisi mitä päädymme aika kakkoseen. Mies sanoo, että kumpi vaan, mutta minulle parempi tuo kakkonen. Näin on sitten menty kohta jo 20 vuotta.
- hahaa homot
Ja kohta mummo paskoo housuunsa kun ei suoli pelaa
- Sama taas
hahaa homot kirjoitti:
Ja kohta mummo paskoo housuunsa kun ei suoli pelaa
20v kokemuksella ei vaikuta suolen toimintaan mitenkään, eikä siksi haise. Ne ovat kokemattomien sulkeutuneiden ihmisten juttuja. Ei se luonnon tarkoittamaa ole eikä ihan normaalillakaan, mutta monet sitä harrastavat. Meillä tosiaan siksi, että miehelle sopii ja minä taas saan siitä valtavasti paremman orgasmin kuin pimpistä. Jos tämä ei ole sinulta pois niin salli se meille.
- ollinkurjuus
haluatko kyrpää pilluun samalla kun ukkos vetää sua perseeseen?
- äähhh
Ainakin paska irtoo hyvin kun lukee näitten viemärirottien juttuja
- kalajokine
Katteeks käy. Meillä pannaan vain 2krt. kuussa, noin yleensäkin. Vaimoa ei kiinnosta. Jos tuuri käy, niin pannaan äkkiä ja pimeessä ja kyljellään takaa nylkyttäen. Ja mielellään peiton alla. Paska homma kun akka frigidi. Ja työ vie kaiken ajan. Menee kodin edelle.
Maha kipiä, väsyttää, ei nyt, aikanen herätys ja muita kliseitä...
Saiski panna peppuun ja noin usein.
Mutta yleensä aloittajan kaltaiset kysymykset/naiset on miehiä.
Luulen, että ei naisia kiinnosta peppuun vetely. Liian tabua ja "likaista". - rrrrrrrrrr
ex muijaa ahertelin ahteriin aikoinaan, saanti oli huonoa ja mielihyvää tuotti sille mutta aina sen piti olla kaatokännissä että antoi, pylly orkku madalti sen ääntä ainakin oktavin
sen jälkeen onkin saanti ollut parempaa kun erosin, seurustelusuhteissa olen saanut hanuria, pari kertaa olen päässyt kairaamaan myös tutkimatonta reikääkin ja voin vakuuttaa että on tiukkaa ja mälli lentää makeasti kun pääsee ensimmäistä kertaa työntymään suoleen, kyllä se pillu jää kakkoseksi
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Poliisi yritti murhata mopopojan
Nyt menee kissalan poikien touhu liian pitkälle! https://www.is.fi/kotimaa/art-2000012193221.html Karu video mopomiiti7052830Mopomiitti!
Menikös öoliisilta yli tuo mppedinkans kisaaminen tais olla melkoinen riski vahigoittaa tarpeettomasti jopa kuolla tuoss5331741Poliisi kiilasi mopoilijan
Ylellä leviää video jossa poliisi pysäyttää rajusti kiilamalla mopo pojan. Toivottavasti poliisi ottaa tuosta mallia myö3161395- 831374
- 58933
Käviskö tällainen suhde
Tutustutaan, fyysistä kontaktia, mutta ensijaisesti tarkoituksena ei ole aloittaa mitään virallista tai rikkoa mitään? E66812- 39732
- 35715
- 48704
- 46704