Harrastamme 5 kertaa seksiä viikossa ja 4 niistä on peppuseksiä, joskus harrastamme pelkästään peppuseksiä. pillun puolella ei niin usein käydä sillä meidän mielestämme peppupano on parempaa. Pillun puolella oltiin viimeksi noin 2 viikkoa sitten.
Muita jotka harrastavat enemmän peppuseksiä, kuin "tavallista"?
12
1118
Vastaukset
- hyvää
Ennemmin työnnän löylykauhan perseeseen ja kauhon paskaa
- Ahterieikauhaavarten
Käykö joku muu esine? Kauhaa ei välttämättä tarviis lykätä sinne ahteriin?
Vähän tuntuu että noi sun touhut alkaa olla vähäjärkisen tuohuja.
Minä en ainakaan paainais kauhoja ahteriin.
- nami_pylly
Peppuseksi on hyvä ja mun peppu on paras pillu :-) kuka haluaa kokeilla? Bi-mies PKS.
- ....
Pasko housuus hintti
- Ihan parasta kaikesta
Ei sitä pysty välttämään, koska siten saan parhaan orgasmin. Vaikka tekisi mitä päädymme aika kakkoseen. Mies sanoo, että kumpi vaan, mutta minulle parempi tuo kakkonen. Näin on sitten menty kohta jo 20 vuotta.
- hahaa homot
Ja kohta mummo paskoo housuunsa kun ei suoli pelaa
- Sama taas
hahaa homot kirjoitti:
Ja kohta mummo paskoo housuunsa kun ei suoli pelaa
20v kokemuksella ei vaikuta suolen toimintaan mitenkään, eikä siksi haise. Ne ovat kokemattomien sulkeutuneiden ihmisten juttuja. Ei se luonnon tarkoittamaa ole eikä ihan normaalillakaan, mutta monet sitä harrastavat. Meillä tosiaan siksi, että miehelle sopii ja minä taas saan siitä valtavasti paremman orgasmin kuin pimpistä. Jos tämä ei ole sinulta pois niin salli se meille.
- ollinkurjuus
haluatko kyrpää pilluun samalla kun ukkos vetää sua perseeseen?
- äähhh
Ainakin paska irtoo hyvin kun lukee näitten viemärirottien juttuja
- kalajokine
Katteeks käy. Meillä pannaan vain 2krt. kuussa, noin yleensäkin. Vaimoa ei kiinnosta. Jos tuuri käy, niin pannaan äkkiä ja pimeessä ja kyljellään takaa nylkyttäen. Ja mielellään peiton alla. Paska homma kun akka frigidi. Ja työ vie kaiken ajan. Menee kodin edelle.
Maha kipiä, väsyttää, ei nyt, aikanen herätys ja muita kliseitä...
Saiski panna peppuun ja noin usein.
Mutta yleensä aloittajan kaltaiset kysymykset/naiset on miehiä.
Luulen, että ei naisia kiinnosta peppuun vetely. Liian tabua ja "likaista". - rrrrrrrrrr
ex muijaa ahertelin ahteriin aikoinaan, saanti oli huonoa ja mielihyvää tuotti sille mutta aina sen piti olla kaatokännissä että antoi, pylly orkku madalti sen ääntä ainakin oktavin
sen jälkeen onkin saanti ollut parempaa kun erosin, seurustelusuhteissa olen saanut hanuria, pari kertaa olen päässyt kairaamaan myös tutkimatonta reikääkin ja voin vakuuttaa että on tiukkaa ja mälli lentää makeasti kun pääsee ensimmäistä kertaa työntymään suoleen, kyllä se pillu jää kakkoseksi
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Marin sitä, Marin tätä, yhyy yhyy, persut jaksaa vollottaa
On nuo persut kyllä surkeaa porukkaa. Edelleen itkevät jonkun Marinin perään, vaikka itse ovat tuhonneet Suomen kansan t1734396Vilma Nissinen pyytää anteeksi rasistisia lausuntojaan
Nöyrtyi kuten persut yleensäkin. On kyllä noloa tuollainen vätystely, kun ei ole miestä seisoa omien lausuntojensa takan1392821Ikävä sinua..
Kauan on aikaa kulunut ja asioita tapahtunut. Mutta sinä M-ies olet edelleen vain mielessäni. En tiedä loinko sinusta va272436Riikka Purra: "Kokoomus haluaa leikata pienituloisten etuuksista - Se ei meille käy"
Näin vakuutti persujen Purra edellisten eduskunta vaalien alla,. https://www.ku.fi/artikkeli/4910942-kun-uudessa-videos581887Riikka Purra sanoo, että sietokykyni vittumaisiin ihmisiin alkaa olla lopussa.
https://www.iltalehti.fi/politiikka/a/be8f784d-fa24-44d6-b59a-b9b83b629b28 Riikka Purra sanoo medialle suorat sanat vitt3831844Lindtmanin pääministeriys lähenee päivä päivältä
Suomen kansan kissanpäivät alkavat siitä hetkestä, kun presidentti Stubb on tehnyt nimityksen. Ainoastaan ylin tulodesi651523Muistattekos kuinka persujen Salainen Akentti kävi Putinin leirillä
Hakemassa jamesbondimaista vakoiluoppia paikan päällä Venäjällä? Siitä ei edes Suomea suojeleva viranomainen saanut puhu221489Sandels tölkin hinta nousi 1,29 eurosta 1,32 euroon
Mitähän järkeä valtiolla on verottaa tuotakin elintarviketta niin kovasti, että on järkevämpää käydä hakemassa ulkomailt281482Kapiainen siviiliesimies, Herra suuri Herra
Sotilaana kyvytön, johtajana munaton ja kotona tossun alla. Se on upseerin uran tuen pää, seinään ajo. Mutta aina löytyy861453Pitäisikö ilotulitteiden myynti kieltää?
Esim jyväskylässä ainakin on ammuttu ilotulitteita päin ihmisiä ja autoja. Samoin Helsingissä? Pitäisikö ilotulitteiden1121436