Mietin, miksi? Mietin, kuka oikeastaan olet, haavekuvako vain? Mietin, miten ihmeellistä on, että vuosien jälkeenkin vain mietin sinua, miksi palaat aina mieleeni. Haavetta vain? Ehkä, mutta, silti sain tästä tunteesta niin paljon. Arvostan sinua ja ihailen/kaipailen kai sitten hautaan saakka, vaikkei nähdäkään enää koskaan.
Le..
Ihme ja kumma :D
7247
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 7
Vanhimmat
Sama probleema, kele. Laittasit vaa viestin.
Jos olisin varma toisen osapuolen tunteista, ottaisin heti yhteyttä. Nyt, kun en tiedä, en voi. En ehkä siltikään uskaltaisi. Oon aika pelkuri, vaikkei sitä ehkä moni uskoisikaan. Tähän monta erilaista voimasanaa! Jos olisin nuorempi, jos tilanne olisi toisin, jos voisin tarjota enemmän, voisin olla rohkeampi.
Tekosyitä kaikki tyynni -tana ...
Kuka, mitä, missä, milloin ja miksi?
Kertokaa ihmeessä lisää, täällä kuunellaan.
Ihan turhaa pölinää. Ei mieltä, ei mitään tekemistä todellisuuden kanssa. Le.., tiedät, kuka olen, etkä oikeesti välitä hevon häntää. Olitpa täällä tai et.
Mistä voisin tietää kuka olet?
Sitä sanotaan telepatiaksi, ajatuksen voimaksi. Tai sitten se on noituutta.