Yks nainen pitää itseään varmaan Troijan Helenana ja kaikkien miesten pitäs kilpailla hänestä.
Luonnehäiriö varmaan
roj
1273
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 12
Vanhimmat
Älä sitten kilpaile. Jätä rauhaan!!
Niin uskoo raukka vieläkin kun äitinsä pienenä sanonut että sinä olet kaunis vaikka oikeasti on pottunenäinen vesipääbyllerö.
Oot säälittävä orpo ja katkera piruparka palstahaukkuja. Tehnyt kotisi tänne.
Sairas ihminen kyseessä. Mistäköhän se tuon pottunenän on keksinyt? Varmaan taas tapojensa mukaan katsoi peiliin, muttei sitä ymmärtänyt, vaan kuvitteli peilissä olevan jonkun toisen.
Juurihan siinä kaksi pottunenää ilmoittautui. Vai yritättekö uskotella ettette omaa puttuneniä ja heitä vaan välittömästi tulette puolustamaan? Eiköhän kaikki nähneet tuon lävitse.
Provoa provon perään
sä riensit heti puolustautumaan kun joku ihan oikein kutsui sua sairaaksi. Eli osui ja upposi.
Varmaan, varmaan... Toihan on kaikki sun mielikuvitusta. Jospa se nainen ei halua kenenkään yrittävän itseään, sinä tulkitset muuta kun tulit torjutuksi. Ja onhan sillä tietysti luonnehäiriö, kun sinä et saa määrätä mitä sinä haluat. :D
joku on taas viettänyt kaiken vapaa-aikansa perjantaiaamusta tähän asti kirjoitellen tänne. Ja ennustan, että se jatkuu huomiseen puoleenpäivään asti. Surullista, ei voi muuta sanoa.
Kuulosta ao vainoharhaiselta. Hullun ajatuksia, miten muka palstalla voi olla Troijan hevonen.
ei kyllä pidän ehrottomast itseäni Helena Lindgreninä :D
http://www.tunturisusi.com/amor/afrodite.jpg
Minkäs voin että olen nainen joka saa miehet sekaisin ja kaveruksetkin tappeleen keskenään. Siellä minne menen on sekasortoa, mustasukkaisuutta ja nyrkkitappeluita. Miehet tuo eteeni vaikka kuun taivaalta. Olen.. afrodite!