Keskustelu on vain täysi-ikäisille

Tämän keskustelualueen sisältö ei sovi alaikäisille. Jatka vain, jos olet täyttänyt 18 vuotta.

Pää sattuu

Rupeaa pää sattumaan todella kovin kun harrastan seksiä tai masturboin. Ollut siitä asti kun kerran seksiä harrastaessa yhtäkkiä pää alkoi sattumaan todella kovin! Särky on jomottavaa, sykkeenomaista. Onko kellään muulla vastaavaa? Mitäköhän voisi olla. On todella outoa! Ollut jo melkein kaksi viikkoa.
7952
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 7

Vanhimmat

On täysin normaalia,et kullinpäähän sattuu,kun on kovin nussinut tai hakannu hanskaan.Vihje,pidä huoli,et pillu tai peräreikä ovat tarpeeksi liukkaita,ennen ku työnnät kullisi sisään.

Äänestä
  • Pää! ei kullinpää.

    Äänestä

tuttu tunne, jos tupakoit, lopeta.

Veri menee muualle kuin yläpäähän ja aivot ei saa tarpeex happea, siitä särky.

Äänestä
  • Joskus tota ollu. Se kipu on sit ihan saatanallista ja se jää vielä skidisti päälle sen jälkeen. Joskus tullu ku oon käyttäny amfetamiinia, siis seuraavina päivinä.

    Äänestä

  • Joo kuulostaa kyllä loogiselta. Tuolla toisella palstalla ehdottivat korkeaa verenpainetta. Seksissähän nousee vielä entisestään. Tupakoin kuitenkin harvoin (kerran viikossa joitakin savukkeita) että mahtaakohan niin pienestä...Se kyllä tuntuu ihan siltä ettei saisi happea tarpeeksi. Saattaapi kyllä varmaan olla ihan jotain tyyliin niskat jumissa, ettei sen takia pääse verisuonten kautta happea menemään... Mene ja tiedä. Anteeksi kappalejaosta =)

    Äänestä

  • Outoa kirjoitti:

    Joo kuulostaa kyllä loogiselta. Tuolla toisella palstalla ehdottivat korkeaa verenpainetta. Seksissähän nousee vielä entisestään. Tupakoin kuitenkin harvoin (kerran viikossa joitakin savukkeita) että mahtaakohan niin pienestä...Se kyllä tuntuu ihan siltä ettei saisi happea tarpeeksi. Saattaapi kyllä varmaan olla ihan jotain tyyliin niskat jumissa, ettei sen takia pääse verisuonten kautta happea menemään... Mene ja tiedä. Anteeksi kappalejaosta =)

    nousu saattaa aiheuttaa säryn myös, siihen kun lisää vielä ylipainon,
    jumissa olevat lihakset ym niin ei mikään ihme, että sattuu.
    Ei kun hierojalle ja lenkille kohottamaan kuntoa...

    Äänestä

  • apakuku kirjoitti:

    nousu saattaa aiheuttaa säryn myös, siihen kun lisää vielä ylipainon,
    jumissa olevat lihakset ym niin ei mikään ihme, että sattuu.
    Ei kun hierojalle ja lenkille kohottamaan kuntoa...

    Joop no ihan normaalikuntoinen ja painoinen olen. Toi niskat jumissa juttu kyllä vois olla vastaus. Kiitoksia kovasti vastauksista.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Outoa kirjoitti:

Rupeaa pää sattumaan todella kovin kun harrastan seksiä tai masturboin. Ollut siitä asti kun kerran seksiä harrastaessa yhtäkkiä pää alkoi sattumaan todella kovin! Särky on jomottavaa, sykkeenomaista. Onko kellään muulla vastaavaa? Mitäköhän voisi olla. On todella outoa! Ollut jo melkein kaksi viikkoa.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu