Oon reipas, aktiivinen ja kiltiksi kehuttu 16v tyttö Hesasta ja kaipaisin vähä lisärahaa :) Jos sulla ois tarjota mitä tahansa työtä josta voisit vähän maksaa niin ota yhteyttä :) Oon ollu lapsenvahtina, kaupas ja sillee :) Hesast tai läheltä, mut Tampereel käyn kans ain välil :)
[email protected]
Töitä 16v tytölle? :)
4
320
Vastaukset
- nina6
Tääl olis kans tampereelt yks 11 vuotiast lieväst kehitysvammane reipas naisenalku joka vailla pientä lisätienistiä esim lastenvahti kaupassakäynnit ruuanlaitto ja muut kodin pikku askareet voisin tehdä. hintapyyntö ois 3-5e tunti?? voisin olla yötäkin jos tarviis kuvaa sovitaa.. töitä voisin tehä arkisi koulu jälkee joskus neljäst eteenpäin ja viikonloppusi millo vaan.
- sputeick
Mikset vaan kysy lähellä olevista kaupoista töitä.Ne yleensä palkkaa alle 18-vuotiaita.Itsekin olen 16v ja olen s-marketissa töissä kello 8-16.Tosin pidän välivuotta opinnoista.Mutta jos haet koulun ohella töitä suosittelen jtk siivous firmaa :)
- €€€€€
Prostituutio.Helvetin hyvä palkka.
- nina6
en ukso et pääsis postii töiji oon liika nuari
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 853617
Kerro jotakin hauskaa. :)
Kirjoita jotakin mukavaa vaikka kaivatustasi. :) Ei törkytekstejä kiitos. :)813260Mä sanon tän suoraan.
Se on sun käytös mikä ajaa pois. Et välitä muitten tunteista kun omistasi.683092On olemassa tiettyjä sääntöjä!
Ja jos aiot pärjätä mun kanssa niin teet vain niinkuin mä sanon. Mieheltä Naiselle702740Oliko pakko olla taas tyly?
Miksi oot niin tyly mua kohtaan nykyään? Ei edes tunneta kunnolla. Katseita vaihdettu ja varmasti tunteet molemmin puoli442242- 651822
Huomenna heitän järjen
romukoppaan ja annan tunteen viedä. Kerran tässä kuitenkin vain eletään. Muistan myös jonkun minua viisaamman sanoneen,271799- 351755
Hyvää huomenta
Hyvää huomenta ja alkavaa viikonloppua ihanalle naiselle! Mitä ikinä teetkään, niin täälä sua yksi miekkonen ajattelee.181709- 601668