Miksi vindovs sucks?
Miksi vindovs sucks?
ylihuono vindovs
1772
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 17
Vanhimmat
Eikös se ole päätarkoitus Hooverille? Sehän on pöpöjen imijä!
Jo yli kahdeksan vuotta Windowsia, eikä vieläkään yhtään haittaohjelmaa!
Windows XP ja 7.
Et osaa käyttää tietokonetta, joten et osaa löytää windowsista haittaohjelmiakaan.
Eikö aloittaja osaa kirjoittaa vai mitä vindovsia hän tarkoittaa, Ubuntuako?
vindovsi on sisar OS Ubuntille ja molemmat on samalla "kadulla", mutta eri savimajoissa!
Vindovs on mikrosohvin witutin. Akkunaidiooteilla on vaikeuksia lukemisessa, kirjoittamisessa ja erityisesti luetun ymmärtämisessä. Johtunee wituttimen käytöstä.
Akkunaidioottien uutistoimisto tietää kertoa että kympin markkinanimeksi tulee Blow Job. Eli kyllä imee.
Teidän kahden (sinun ja HISKIN) kommenteissa on nyt joku ongelma, kun siinä näkyy 1 mutta ei peukkuikonia, ikään kuin olisin jo plussannut sitä. Johtuuko tämä nyt siitä, että plussasitte jo itse omaa kommenttianne puolestani, vai mistä?
Tuskin, ei ole sinun tapasi mukaan itselle antaa plussaa, jotkut plussaa itseään luullen kirjoittavansa muka hyvin ja saa siitä mielihyvää kuten Jallu sinulla, näetkö plussan viestissäsi?
Mutta jos sulla ei plussaus toimi niin voi johtua siitä että sulla on tubutin käytössä, eli joku linuks vindovs jakelu.
Sinä jallu tapasi mukaan itselle annat plussaa, jotkut plussaa itseään luullen kirjoittavansa muka hyvin ja saa siitä mielihyvää kuten Jallu sinulla, näetkö plussan viestissäsi?
Älä Jallu sekoile.
ihmistuntemus 0/5
Sinulla jallu on ihmistuntemus 0/5! Sinä jallu sekoilet.
Et sinä Mika meitä hämää.
Sinä kari et meitä hämää!
Savimajoissa sentään koodataan laatua, esimerkiksi maailman turvallisimpia käyttöjärjestelmiä.
Microsoftin miljoonia maksavissa tiloissa koodataan pelkkää sekundaa ja turvattomia kurttauksia.
Maksullinen, imee viruksia ja haittaohjelmia, kaatuilee, hidas ja epäluotettava yhdysvaltalainen tuote.
Mikkis ei tee pölyimureita.
Jos pöly on viruksen taikka haittaohjelman nimi, niin mikkis tekee maailman parhaita pölyimureita.