Olisiko kellään myydä XJ6-een sopivia iskareita..? Tarvikkeetkin käy, kunhan sopii.
Nykyisistä on hydraulijärjestelmä hajalla, ja ne voi kuulemma korvata ihan tavallisilla iskareilla, kuulemma mm. Koni tekee sopivia?!
Onko kellekkään tuttua? Tietoa mistä voisi saada?
Jos jollain olisi myydä, niin yhteydenottoja voi suunnata numeroon 0400- 994 205
XJ6:n iskareita??
Hovikorjaamo
5
992
Vastaukset
- kokenut
siellä on parikin kaveria tehnyt saman jutun. Kyllä vastaavat
- Hovikorjaamo
Oisko jotain yhteystietoja?
- Hovikorjaamo
Hovikorjaamo kirjoitti:
Oisko jotain yhteystietoja?
Löysin jo.... Aloittelija =)
- Jake
Hovikorjaamo kirjoitti:
Oisko jotain yhteystietoja?
Niin noist iskareista niin pelkät iskarit ei sitte riitä vaan pitää vaihtaa jouset ja jousilautaset ja vielä jotain muuta..... vai oonko väärässä....????
- HEF
Jake kirjoitti:
Niin noist iskareista niin pelkät iskarit ei sitte riitä vaan pitää vaihtaa jouset ja jousilautaset ja vielä jotain muuta..... vai oonko väärässä....????
Pistäpä tänne viestiä, niin eiköhän apuja löydy
http://kissankulma.jagclub.net
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
IL - PerSut tykittää - Vaaralliset tappajat vankilaan jopa loppuelämäksi!!
Entistä rajumpi elinkautinen tulee – Vaaralliset tappajat vankilaan jopa loppuelämäksi Henkirikosten uusijat voidaan ja19622572Some kuhisee Sanna Marinista: "Wau"
Sanna Marinia hehkutetaan. Muun muassa Jodelissa kommentoidaan The Sunday Timesin julkaisemaa kuvaa Marinista. Hän ant999859Sannalla tänään vuorossa The Daily Show
Eli nyt mennään jo satiirin puolelle. Tuohan on vähän kuten Lindströmin ohjelma Suomessa.547748Äärioikeistopurran nukke Petteri Lapanen paniikissa
Kun Suomen historian paras pääministeri antoi vankan lausunnon, kuinka "keskustelu politiikassa on käpertynyt lähinnä va1016526SIELTÄ SE TULI: Kepu-Kurvinen: "Emme enää lähde punavihreään hallitukseen"
Nyt muuten nauretaan loppuviikko, että tähänkö kaatui Lindtmanin pääministerihaaveet. "Antti Kurvisen mukaan puolue ei1936237Tanskassa lain vaatimana Bovaer tappanut nautoja ja sairastuttanut
Samaa myrkkyä myös Suomen lehmiin ollut tuloillaan, miten teidän tilalla? https://www.agriland.ie/farming-news/bovaer-m675851Ruotsalaisuuden Päivän virallinen liputuspäivä poistettava VÄLITTÖMÄSTI!
Suomen valtion ja suomalaisuuden kannalta ei ole minkäänlaisia perusteita liputtaa virallisesti ruotsalaisuuden päivää,615340Täysi ryöpytys Sanna Marinille ulkomailla.
https://www.iltalehti.fi/ulkomaat/a/f699d84f-fa53-4dba-8718-2c395017fc55 Sanna Marinin kirja saa todella tylyn vastaanot515233HS - Sanna Marinin kirja on priimaluokan vedätys!
Kirja-arvio|Toivo on tekoja tulisi ensisijaisesti nähdä maineen rahallisen hyödyntämisen voimaannuttavana merkkipaaluna.1234884Minja Koskelan "istumista" kertovassa uutisessa ei sanottu persuista mitään
eli jälleen kerran äärivasemmistolainen valehtelee, hän kun väittää että juuri persut ovat lähetelleet Koskelalle vähemm1074584