Olisiko kellään myydä XJ6-een sopivia iskareita..? Tarvikkeetkin käy, kunhan sopii.
Nykyisistä on hydraulijärjestelmä hajalla, ja ne voi kuulemma korvata ihan tavallisilla iskareilla, kuulemma mm. Koni tekee sopivia?!
Onko kellekkään tuttua? Tietoa mistä voisi saada?
Jos jollain olisi myydä, niin yhteydenottoja voi suunnata numeroon 0400- 994 205
XJ6:n iskareita??
Hovikorjaamo
5
1004
Vastaukset
- kokenut
siellä on parikin kaveria tehnyt saman jutun. Kyllä vastaavat
- Hovikorjaamo
Oisko jotain yhteystietoja?
- Hovikorjaamo
Hovikorjaamo kirjoitti:
Oisko jotain yhteystietoja?
Löysin jo.... Aloittelija =)
- Jake
Hovikorjaamo kirjoitti:
Oisko jotain yhteystietoja?
Niin noist iskareista niin pelkät iskarit ei sitte riitä vaan pitää vaihtaa jouset ja jousilautaset ja vielä jotain muuta..... vai oonko väärässä....????
- HEF
Jake kirjoitti:
Niin noist iskareista niin pelkät iskarit ei sitte riitä vaan pitää vaihtaa jouset ja jousilautaset ja vielä jotain muuta..... vai oonko väärässä....????
Pistäpä tänne viestiä, niin eiköhän apuja löydy
http://kissankulma.jagclub.net
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Mitä aiot tehdä uudenvuoden aattona
Mitä olet suunnitellut tekeväsi uudenvuoden aattona ja aiotko ensi vuonna tehdä jotain muutoksia tai uudenvuoden lupauks1783600Marin sitä, Marin tätä, yhyy yhyy, persut jaksaa vollottaa
On nuo persut kyllä surkeaa porukkaa. Edelleen itkevät jonkun Marinin perään, vaikka itse ovat tuhonneet Suomen kansan t512512- 1211247
Muistattekos kuinka persujen Salainen Akentti kävi Putinin leirillä
Hakemassa jamesbondimaista vakoiluoppia paikan päällä Venäjällä? Siitä ei edes Suomea suojeleva viranomainen saanut puhu151220Ikävä sinua..
Kauan on aikaa kulunut ja asioita tapahtunut. Mutta sinä M-ies olet edelleen vain mielessäni. En tiedä loinko sinusta va101129Väestönsiirtoa itään?
Ano "the Russo" Turtiainen sai poliittisen turvapaikan Venäjältä. Pian lähtee varmaan Nazima Nuzima ja Kiljusen väki per741070- 46904
Vuoden luetuimmat: Mikä on Pelle Miljoonan taiteilijaeläkkeen suuruus?
Pelle Miljoonan eläkkeen suuruus kiinnosti lukijoita tänä vuonna. Artikkeli on Suomi24 Viihteen luetuimpia juttuja v. 2019900- 40825
Riikka Purra sanoo, että sietokykyni vittumaisiin ihmisiin alkaa olla lopussa.
https://www.iltalehti.fi/politiikka/a/be8f784d-fa24-44d6-b59a-b9b83b629b28 Riikka Purra sanoo medialle suorat sanat vitt202741