En mä jaksa kaivata sua illat toistensa perään

mä haluun sun kainaloon ihan heti just nyt
7177
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 7

Vanhimmat

jos jatkossa kaipaisit minua aamuisin tai päivisin??

Auttaisikohan??

Äänestä
  • olisin sun kainaloosa....kuulostaa hyvältä

    Äänestä

Mikset sitten ole jo tulossa?

Äänestä

Vähän niinkuin mun aloitus, mutta en kaipaa enää täällä vaan sohvan nurkassa kirjaa lukien.

Äänestä

Tule. Odotan.

Äänestä
  • haluaisin olla siinä, jos olet hän.

    Äänestä

  • Hyvä olo sinusta kirjoitti:

    haluaisin olla siinä, jos olet hän.

    Saat olla. Minäkin saan hyvän olon sinusta.

    Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


dsvsdv kirjoitti:

mä haluun sun kainaloon ihan heti just nyt

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu