Kuuma hengenpelastaja ja kiihko

tuntuu hyvältä

Olin kylpylän uimaosaston viimeinen asiakas ja loikoilin porealtaassa uusissa melko paljastavissa bikineissäni. Vallitsi syvä hiljaisuus ja paikalla ei ollut lisäkseni muita kuin nuori mies, hengenpelastaja, joka taitteli pyyhkeitä sivummalla. Päätin lähteä ja nousin altaasta. Lähdin kävelemään kohti pukuhuonetta, kunnes nilkkani taittui ja kaaduin. Mies riensi luokseni.

"Oletko kunnossa?" hän kysyi.
"Luulisin"

Yhtäkkiä hän tarttui minuun ja alkoi kantaa minua kohti lepotuoleja. Hän laski minut tuoliin ja asetteli pyyhkeen päälleni. Hän alkoi tunnustella nilkkaani. Silmäilin häntä. Hänen paidaton ylävartalonsa oli täydellinen, hyvän vatsalihakset, leveät hartiat, vahvat kädet, salaperäinen hymy.

Hän vilkaisi minuun ja huomasi himoitsevan katseeni. Hänen toinen suupielensä kohosi ja muodosti ovelan hymyn. Mies kurotti kohti vesipulloa ja samalla jalkani osui hänen lihaksikkaaseen rintaansa. Värähdin ja hän huomasi sen.

Hän alkoi hivellä nilkkojani ja sääriäni. Pian sormer korvautuivat suudelmilla, jotka etenivät pitkin jalkojani aina polviini saakka. Suudelmat jäivät paikoilleen ja tunsin hänen sormensa omissani. Hitaasti ne alkoivat hellästi kosketellen vaeltaa pitkin käsivarsiani. Huokaisin. Hän vilkaisi minuun ja veti pyyhkeen pois päältäni. Makasin tuolissa bikineissäni.

Kädet saavuttivat olkapääni ja suudelmat jaloissani loppuivat. Mies siirtyi polvilleen ylleni, mutta ei kuitenkaan istuutunut päälleni tai nojannut minuun. Hän kumartui ja tarttui hellästi päähäni. Hän suuteli minua. Ensin varovasti ja sitten kovemmin. Suudelmat jatkuivat ja kädet siirtyivät kasvoiltani hartioilleni. Ne alkoivat vaeltaa sivellen kohti rintojani. Käsien saavuttaessa rinnat suudelmat siirtyivät kaulalleni.

Hän hiveli rintojani bikinieni päältä ja alkoi hiljalleen puristaa yhä enemmän. hively muuttui hieronnaksi ja toisella kädellä hän tarttui pöydällä olleisiin saksiin. Hän leikkasi bikinieni yläosan pois ja siirsi sivuun. Kädet hieroivat nyt paljaita rintoja, mutta eivät vielä koskettaneet kiihotuksesta kovia nännejäni. Aloin huokailla ja suljin silmäni.
Hänen sormensa alkoivat lähestyä nännejä ja saavuttaessaan nännini ne alkoivat pyöriä hieroen niitä. "Ah" voihkaisin. "Taidat pitää tästä" hän sanoi viettelevästi ja hieroi rintojani yhä vaativammin.

Tunsin pian kielen oikealla rinnallani. Hän hieroi yhä vasenta kädellään, mutta oikeasta käsi oli korvattu kielellä ja käsi silitti vatsaani. Kieli pyöri nännilläni ja otti sen lopulta suuhun. Aloin voihkia. Se tuntui niin hyvältä. Sama toistui toiselle rinnalle, kunnes kädet alkoivat vaeltaa alaspäin pitkin vatsaa. Kun ne saavuttivat lantioni, ne siirtyivät reisilleni. Hellästi sivellen kädet levittivät reiteni auki ja siirtyivät kohti bikinien peittämää alapäätäni.

Sormet hivelivät alapäätäni bikinien läpi. "Aah" voihkaisin. Se tuntui uskomattoman hyvältä. Samassa hänen sormensa luiskahtivat bikinieni sisään ja alkoivat silittää häpyhuuliani. Hän tarttui toisella kädellään saksiin ja leikkasi bikinini pois. Alapääni oli nyt paljaana hänen edessään. Hän levitti häpyhuuliani ja kosketti klitoristani. Hän koski sitä yhä uudelleen ja uudelleen kuin täpyttäen sitä. Se tuntui ihanalta.
"Mmm aah, ala lopeta" voihkin nautinnossani.
"En toki, mutta ensin on tehtävä pieni puhdistus", hän sanoi ja otti sormensa pois.

Hän tarttui vesipulloon ja valutti jonkun verran vettä. Vesi valui pitkin vaginaani. Hän levitti sitä sormillaan, mutta pian tunsin kielen. Mies pyöritteli kieltään ympäri alapäätäni ja klitoristani. Aloin voihkia yhä enemmän. "Aaah.. mmmh" Hengitykseni nopeutui. Hän pyöritti kieltään klitoriksellani.

Pian tunsin taas sormen, mutta tällä kertaa se meni sisääni. Se alkoi tehdä edestakaista liikettä. "Aaah.. aah.. mmhm uuh" Vartaloni alkoi myötäillä miehen liikkeitä ja tunsin lähestyväni huippuani. Se tuntui taivaalliselta. "AAAAAHH" suorastaan huusin.

Kroppani taipui kaarelle ja hyvän tunteen aalto kulki läpi kehoni. Olin hengästynyt, mutta onnellinen. Se oli tuntunut uskomattoman hyvältä. Makasin alastomana lepotuolissa. Mies nosti pyyhkeen ja asetteli sen päälleni. Hän suuteli minua viimeisen kerran ja lähti.

1

971

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • häntäheikki

      Kas kun ei pannu vaikka torttu oli valmis

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Mihin kaivattusi

      Ja sinun juttusi kaatui?
      Ikävä
      144
      5800
    2. En löydä sinua

      En löydä sinua täältä, etkä sinä varmaankaan minua. Ennen kirjoitin selkeillä tunnisteilla, nyt jätän ne pois. Varmaan k
      Ikävä
      25
      3586
    3. Eelin, 20, itsemurhakirje - Suomalaisen terveydenhuollon virhe maksoi nuoren elämän

      Yksikin mielenterveysongelmien takia menetetty nuori on liikaa. Masennusta sairastava Eeli Syrjälä, 20, ehti asua ensi
      Maailman menoa
      122
      2815
    4. Opettelen sun jokaisen virheen

      ja rakastan sua.
      Ikävä
      47
      2498
    5. Ketä julkkista

      kaivattunne muistuttaa?
      Ikävä
      29
      1939
    6. Hajoaako persut kuten 2017?

      https://www.is.fi/politiikka/art-2000011217813.html Tämä on totisinta totta. Persut on murroksessa. Osa jättää puolueen
      Maailman menoa
      263
      1851
    7. Kamala uutinen: Henkilö kuoli Tokmannin pihaan Kankaanpäässä- Jäi trukin alle

      IL 9.5.2025 Ihminen kuoli Kankaanpään Tokmannin edustalla perjantaina aamupäivästä. Poliisin mukaan henkilö oli jäänyt
      Kankaanpää
      49
      1800
    8. Ne oli ne hymyt

      Mitä vaihdettiin. Siksi mulla on taas niin järjetön ikävä. Jos haluat musta eroon päästä niin älä huomioi mua. Muuten kä
      Ikävä
      20
      1626
    9. Mihin se sysipska hävisi?

      Katso Frida Kahlo elämäkerta ja opi.
      Ikävä
      32
      1587
    10. Mitä haluat oikeasti

      Mun ymmärtävän? Sitäkö ettet rakasta ja ole valmis mihinkään?
      Ikävä
      28
      1540
    Aihe