Suvi Pitkäsellä jo uusi hoito

Silminnäkijöiden mukaan oli erityisen lämpimät välit Oululaiseen bodariin. Mitähän Cannonballs yövieras tähän tuumii
13432
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 13

Vanhimmat

Suville tärkeintä elämässä on hän itse ja bilettäminen

Äänestä

Mistä yleensä tiedätte kenenkään asiat, spekulointia jälleen kerran. Suvilla on varmaan ystäviä niin miehissä kuin naisissa.
Tuskin se liikuttaa sitä naimisissa olevaa cannoia millään tavalla, hän elää omaa yksityiselämäänsä. Ettekä voi tietää oliko hän edes se Suvin yövieras, olette taas jutun keksineet ihan omasta tyhmästä päästänne.
Suvi on kaunis ja nuori nainen, pitäisikö elää nunnana jos ei avioliitto Tepon kanssa onnistunut?

Äänestä
  • Apinoiden planeetta yrittää näyttää että ottajia on

    Äänestä

Kyllä kuule 1-v lapsen äidin kuuluu olla sen lapsen kanssa eikä joka hel-vetin viikonloppu käydä ryyppäämässä bilettämässä rälläämässä ja metsästämässä miehiä silikonit tyrkyllä apinannaama väristen! Ja kaiken lisäksi tämä torvelo on yhä naimisissa sen Tepon kanssa! Mutta käytös on kuin olisi joku alle kakskymppinen sinkku ilman lasta!

Äänestä
  • Yrittää hädissään saada itsellensä elättäjää rikkaasta miehestä. Todella vastenmielinen tapaus. Toisaalta ei kai kukaan järkevevä mies ota vakavasti naista jolla pieni lapsi kotona, ja äippä vaan bilettää ja jakaa tavaraansa. Ei paljoo lapsenhoito ja kasvatus kiinnosta. Ehkä ne miehet haluu vaan sitä tavaraa, kunhan muistaa käyttä kortsua ja ottaa sen mukaan lähtiessään :)

    Äänestä

  • löysä kirjoitti:

    Yrittää hädissään saada itsellensä elättäjää rikkaasta miehestä. Todella vastenmielinen tapaus. Toisaalta ei kai kukaan järkevevä mies ota vakavasti naista jolla pieni lapsi kotona, ja äippä vaan bilettää ja jakaa tavaraansa. Ei paljoo lapsenhoito ja kasvatus kiinnosta. Ehkä ne miehet haluu vaan sitä tavaraa, kunhan muistaa käyttä kortsua ja ottaa sen mukaan lähtiessään :)

    Taitaa elämän realiteetit vähitellen kolahtaa Suvin tajuntaan. Isä on huolehtinut tähän asti, nyt tarvitaan uusi elättäjä. Koulutusta ei ole, isä oikoi tien lentoemännäksi, mutta ei pärjännyt lentävänä tarjoilijanakaan. Ulkonäkö ehkä joidenkin extreme tyyppien mieleen mutta viimeinen päiväys lähestyy.. Luonne kuin käärmeellä.

    Äänestä

joo ei rumatkaan naikkoset pärjää enää rippikoulupohjillaan. ja tuhero käy väljäksi kovassa käytössä.

Äänestä

Mikäli tuo huhu olisi totta, niin enemmän ihmettelisin, että mitä kyseisen juristi-bodarin oma vaimo tuumisi!

Äänestä
  • Mies on niin rikas että vaimo pitää suunsa kiinni, ellei halua että elintaso tipahtaa dramaattisesti. Naiset ovat pohjimmiltaan kaikki samanlaisia.

    Äänestä

  • pyy pivossa kirjoitti:

    Mies on niin rikas että vaimo pitää suunsa kiinni, ellei halua että elintaso tipahtaa dramaattisesti. Naiset ovat pohjimmiltaan kaikki samanlaisia.

    Mutta se vaimo on paljon laadukkaampi nainen kuin Tunkeroisen ex-tollukka Suvi!

    Äänestä

Katkera exäkö se täällä ketjuja aloittelee. Olisko ollut omassa toiminnassa jotain parannettavaa.

Äänestä

Siis onko se Antti josta Suvi jo avoimesti kertoi Seiskassa, eli myönsi, oli nyt enemmän kuin ystävyyttä, NAIMISISSA!

Äänestä
  • Avoliitossa!

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


matoa koukussa kirjoitti:

Silminnäkijöiden mukaan oli erityisen lämpimät välit Oululaiseen bodariin. Mitähän Cannonballs yövieras tähän tuumii

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu