Sairastan Ms-tautia ja alamäki raju todella kolmessa vuodessa pyörätuoliin , näköhermotulehdus yms. onko mitään pysäyttävää lääkettä näkyvissä, tyttärellä on todettu munuaissairaus, miten hänen laitansa ? Haluaisin vielä ihmissuhteen, mutta tauti estää kaiken ? Kiitos
Tulevaisuus mietityttää?
1
139
Vastaukset
Hei
näkijällä ei ole lupaa puhua sairauksista, sillä ne eivät ole ihmisen käsissä.
olet varmasti saanut hyvää hoitoa ja olet taistellut, kyllä sinun kannattaa kuunnella lääkäriäsi ja ottaa häneltä neuvot vastaan.
näen että sinulle on tulossa hyvä viesti tai kirje, saat positiivista palautetta odottamaasi kysymykseen. voit myös asua kotonasi, mikä on sinulle hyvä ja rakas paikka. näen tulevassa miehen, joka on kotonasi. hän tuo sinulle kukkia.
kyllä sinun olosi paranee ja vakiintuu, näen rakastavan ja huolehtivan miehen elämääsi. se on uusi alku kaiken harmin jälkeen. kun ajattelet taudin estävän kaiken kauniin, voit samalla ajatella, että monilla ihmisillä on erinäköisiä esteitä, mitkä estävät ilon tuloa. tällä miehelläkin on omat esteensä elämässään.
tyttäresi pärjää työelämässään ja etenee, ei hänkään jää paikalleen. joskus näitä ikäviä asioita kasaantuu niin kamalasti lyhyessä ajassa ihmisen niskaan, että ei voi kuin ällistellä. kun sen vuoren yli on sitten kiivetty, voi lasketella kevyesti pulkalla alas ja laulaa mennessään.
toivotan sinulle kaunista ja rauhallista joulua!
t. Keskiyö
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 58869
- 119684
J-mies, miten voit olla niin varma siitä
että minä olen juuri se nainen, kenen ajattelet ja haluat minun olevan, se kenelle avaat ajatuksiasi ja tunnustat syvimp79670Jani Wickholm on kuollut
Tämä oli Janilta hieno laulu. https://youtu.be/72wWxqWon7k?is=5HKdV-H8yY466YXm31584- 35542
- 86517
Alan pikkuhiljaa olemaan sinut
sen asian kanssa, että en tule enää löytämään ketään. Mikä tilanne sinulla on ja miten olet koittanut ratkaista tilante103505- 41481
- 37455
- 70436