Onko minun kirjoitustyylin muka niin ennalta arvattavissa, että siitä täytyy huomauttaa joka sanalla?
Ettehän te edes erottanut minua ja Napikkaa toisistaan?
tästedes rupeenxs kirjotta niinkun tällee? ihan vain äxsyttääxseni teitä, etenkin nassEa,,, eks ookkix siis ihq?
Ettehän te edes erottanut minua ja Napikkaa toisistaan?
tästedes rupeenxs kirjotta niinkun tällee? ihan vain äxsyttääxseni teitä, etenkin nassEa,,, eks ookkix siis ihq?
Vastaukset 4
Vanhimmat
En minä ainakaan ole mielestäni jatkuvasti huomautellut. Pyydän anteeksi, jos "pilkunnussintani", jota joskus esiintyy, on ärsyttävää.
Olen tietenkin vertaillut eri tekstien kirjoitustyylejä selvitelläkseni trollausasioita, mutta tämä ei mielestäni ole kirjoitustyylistä huomauttamista vaan pelkkää analysointia.
Tällä hetkellä sinä et ärsytä minua, vaan sinulla on ikään kuin "erityisoikeus" kirjoittaa vähän holtittomasti (kunhan vaan yrität). Tiedät itsekin mistä se erityisoikeus tulee ja mitä siihen liittyy.
Eiköhän Trotskin avautuminen liity palstan yleiseen tasoon eli sen laskuun.
Palstan taso on tosiaan laskenut. Kun minä olin täällä uusi, kaikki lukuunottamatta trolleja, korppia ja satunnaiskävijöitä, osasivat kirjoittaa kunnolla! Kaikkien, paitsi trollien ja korpin aloitukset olivat, myös tavalla tai toisella aina hauskoja!
Silloin oli paljon parempaa kaikki! Perkele!
(Nyt ei lähde hyvin tä juttu...)
Kritisoin yleisesti kansan kielioppitaitojen rapistumista ja kielen muutosta huonompaan. "Lapsien suojelu."