Mitä Niko tekee Usassa?

Sofia häärää puolialasti "houstaamassa" muiden silikonibimbojen kera kaikenmaailman yökerhoissa ilman työviisumia.
Mitä Niko siellä tekee? Eikö neljääkymppiä käyvän äijän jo kannattaisi miettiä jotain ammattia? Kun Nikonkin huikeet tulot olivat 20 000 euroa vuoden aikana.
13239
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 13

Vanhimmat

Se on Sofia Jessican mänätzeri. Kohta tulee rahaa ikkunoista ja ovista, kun Sofia houstaa itsensä tähtiin ja walk of famelle.

Äänestä
  • Jos Sohvi alkaa tienaamaan, niin se potkii tuon vanhan, kaljuuntuvan ja pers'aukisen ukon röhjän mäjelle ja ottaa ukokseen jonku jääkiekkoilijan tai formula kuskin. Näinhän se glamour piireissä menee, että rakkaus on heikkoutta.

    Tämäkin pariskunta vaan yrittää hyötyä toisistaan. Jätti ja pettihän se Nikokin entistä morsiantaan, kun Sohvin otti.

    Äänestä

Hehän lomailevat ja tutustuvat tyämahdollisuuksiin. Aikas kallista hommaa.

Äänestä

Sofia on liikematkalla ja niko on se edustusrouva

Äänestä

Niko toimii farkkumallina, koska hänen pitkät jalkansa luovat hänelle farkkumarkkinoilla etulyöntiaseman.

Äänestä
  • Niko on hottis. Ehkä tyhmä, mutta silti kuuma.

    Äänestä

  • gdfhjnllgcbkffbn kirjoitti:

    Niko on hottis. Ehkä tyhmä, mutta silti kuuma.

    Olet oikeassa, mutta enemmän väärässä.

    Tyhmä se on , ehdottomasti, tässä olemme samaa mieltä.
    Se Ei ole minkään mittapuun mukaan hottis, tai kuuma.

    Äänestä

  • miinukselle meni kirjoitti:

    Olet oikeassa, mutta enemmän väärässä.

    Tyhmä se on , ehdottomasti, tässä olemme samaa mieltä.
    Se Ei ole minkään mittapuun mukaan hottis, tai kuuma.

    Niko on ruma, kuin pussipiru. Kroppansa voi jokainen treenata timmiksi. Suurin osa voi laajentaa sivistystään. Mutta jos on ruma, eikä omaa seksuaalista vetovoimaa, eikä karismaa, niin sille ei voi mitään, edes ukko jumala.

    Äänestä

Ehkä samaa kun aviovaimonsa? Tyhmä kysymys, olet kateellinen.

Äänestä

Ahahhahaha ihan paras toi että "Niko n ruma kuin pussipiru". :))))))

Äänestä

Nuolee meksikolaisten rekkakuskien veitikat puhtaaksi mällistä ja Sohvin eritteistä.

Äänestä

Toimii jonkun kikujun peniksenlämmittäjänä.

Äänestä

Yrittää löytää itselleen toiset kengät.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Mitä se tekee? kirjoitti:

Sofia häärää puolialasti "houstaamassa" muiden silikonibimbojen kera kaikenmaailman yökerhoissa ilman työviisumia.
Mitä Niko siellä tekee? Eikö neljääkymppiä käyvän äijän jo kannattaisi miettiä jotain ammattia? Kun Nikonkin huikeet tulot olivat 20 000 euroa vuoden aikana.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu