oletteko tyytyväisiä liikennevaloihin jotka palavat yötä päivää.Entä rytmitys joka helvetin valoihin 99% joutuu pysähtymään ei ole mitään järkeä kuka suunnittelee valo ohjausta. Entä kaupunkin hiekkaauton kuljettaja ajaa kun formula kuski ei mitään järkeä hommassa levittää muutaman hiekan jyväsen sinne tänne tekis kerralla kunnolla niin ei tarviis monesti ajaa samaa kohtaa uudelleen.Entäs viiskulman mäki hiekkaa ei tule ennenkuin rekka jumissa samoin auvisenrinne plusmuut paikat pitäis kouluttaa kaveri tekemään hommat kunnolla luulis osaavan kun on jo ajanut pari talvee muitais myös bussi pysäkit hiekoittaa kunnolla kun bussit valuvat miten sattuu kun ei ole pitoa.
liikenne valot yötä päivää!
kyllästynyt!
5677
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 5
Vanhimmat
ja sitten nää lahopää taksikuskit,kuten minä,ajellaan ku euroopan omistajat,vi**u että meiät pitäs viiä saunan taakse ja kolauttaa halolla kuuppaan
Sie voit painua mielipiteidesi kanssa hevonvittuun! Hurskanen on Savonlinnan PARAS taksikuski! Olet vaan kateellinen hänen hienolle autolleen!
se on tainu taas vessin lääkitys pettää ja pahasti ku netis tuommosia puhat.... meneppäs vessi nyt nukkumaan ja ota se punainen nappi naamariin!!!! sie olet tosi tuhma setä.
Tuskin on Hurskainen ite joka tilittää, että silleen.. Hiukan oikolukua vaaditaan Savonlinna palstalla. :D
lähden aamulla pois töistä n.07.00 ja joudun heti liikennevaloihin eikun stop, huomaan monen ajavan punaisia päin, heillä on ilmeisesti kiire töihin.minulla ei ole kiire.kerkiän kotiin hitaamminkin.lähtekää "AJOISSA" töihin älkää töistä.EI ole niin kiire,eikä tarvitse hermoilla.
poliisitkin tuntuvat parhailta ystäviltä.