Hyvä Suomi24 terveyskeskustelun lukija ja kirjoittaja
Mitä mieltä olet Suomi 24 terveyskeskusteluista. Tervetuloa kertomaan näkemyksesi ja kokemuksesi, vastausaikaa on joulukuun loppuun.
https://elomake3.uta.fi/lomakkeet/13429/lomake.html
Tutkimuksella halutaan selvittää, millaisia näkemyksiä Suomi24 terveysaiheisten keskustelujen lukijoilla ja kommentoijilla keskusteluluista on. Oletko saanut hyötyä, apua tai iloa keskusteluista? Miten arvioisit keskustelujen sisältöjä?
Toivon, että kyselyyn vastaavat niin aktiiviset keskusteluun osallistujat kuin sellaisetkin, jotka eivät osallistu Suomi24:n keskusteluun kirjoittamalla vaan enimmäkseen seuraavat muiden kirjoituksia ja kommentteja. Vastaaminen kestää noin 10–15 min.
Hyvää joulua ja onnellista uutta vuotta
Sinikka Torkkola
Tutkijatohtori
Tampereen yliopisto
Tervetuloa kertomaan mielipiteesi Suomi24 terveyskeskusteluista
1
98
Vastaukset
- .AAnuksenhaju
työnnä löylykauha perceeseesi, vaikka poikittain, kyllä se sinne mahtuu
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Kalajoen hukkuneet pojat olivat tummaihoisia
Jälleen kerran, hukkuneet tai heikon uimataidon vuoksi vaaraan joutuneet olivat muita kuin suomalaisia. Turha viisastell3186874Kysymys muille miehille
Onko teille varattu nainen ongelma? Mikään muu naisessa ei töki kun se että hän on varattu. Kamppailen houkutuksen kanss693976- 2083115
Kohta katson sun kuvaasi
ja päästän ajatukseni liitämään. Jo kuvasi näkeminen rauhoittaa, ja pistää hyrräämään vähän muutakin. Ihanan kaunista sa242827- 741932
- 1461702
Ahneus iski Fazeriin, suklaalevy kutistuu 180 grammaan
Kun mikään ei riitä. Shrinkflaatio. Mitä isot (Marabou) edellä, sitä pienet (Fazer) perässä. Pienikin voi siis olla a2101692Minkä asian haluaisit muuttaa kaivatussasi?
Mikä kaivattusi luonteessa tai ulkonäössä ärsyttää sua?1201528Jos kaivattusi on perääntynyt lähestyessäsi
jossain tilanteessa, ymmärrätkö miksi hän saattoi tehdä sen?1631521- 891418