Olette te satanistit/saatananpalvojat tälläisiä =
Tasaarvo hiiteen ja ei työttömille töitä
vaan poljetaan kaikki kurjat mutaan ja
nöyrytetään ja päälle kustaan ja nauretaan.
Minä käytan teitä hyväksi omissa hankinnoissani ja uhraan teidät mafialle koska arvojärjestys on oltava maailmassa.
Tasaarvo hiiteen ja ei työttömille töitä
vaan poljetaan kaikki kurjat mutaan ja
nöyrytetään ja päälle kustaan ja nauretaan.
Minä käytan teitä hyväksi omissa hankinnoissani ja uhraan teidät mafialle koska arvojärjestys on oltava maailmassa.
Vastaukset 10
Vanhimmat
Naulan kantaan, mutta miksi meille sitä kerrot? Luuletko, ettemme satanisteina ja saatananpalvojina tuota tietäisi?
Sinulla taisi ainakin nimimerkistä päätellen mennä monta minuuttia pähkäillen verbaalisen ulosantisi muotoilua. Tulos on suorastaan ihmeelinen.
Oikein arvasin että=olette olemassa vain toisten kiusaksi.Kärsikää niin minä nautin.
tehkää itsemurha.
Sulla on ainakin saatananpalvoja ainesta.
Joko avauduit tarpeeksi?
Jos sinulle on niin vaikeaa myöntää maailmassa olevan kaltaisiamme ihmisiä, voisit ehkä itse harkita itsemurhaa.
Se näyttäisi olevan meidän kaikkien kannalta paras vaihtoehto.
Mua rupeaa vituttaa teidän kaltaiset narsistit.
Kokemusta on.Turha luulla että olen tristitty ja ei ole muuta
jumalaa mulla kuin itseni.
Olen imarreltu. Luulin tosin jo keskustelleeni kristityn kanssa.
Johtuuko henkinen ailahtelevuus kenties puberteetistäsi? Jos haluat purkaa tunteitasi muille, eiköhän siihen löydy parempiakin paikkoja?
http://www.svk.fi/nuoret/svn/
Riippuu kai satanistista/saatananpalvojasta.
Jos tuntee yhden hullun satanistin se voi
pilata muiden maineen jotka on vähemmän narsisteja ja kusipäitä.Olen itse satanisti
ja mun mielestä on oltava kaikilla töitä
koska ihmiset ei saa mennä liian rappiolle.
Koska se vaikuttaa niin moneen asijaan yhteiskunnassa.
Satanismin sisäpuolella on paljon erilaisia näkemyksiä. Pitäisi haastatella jokaista satanistia erikseen, jotta saisi kattavan kuvan. Läheskään kaikki tuskin kannattavat heikoimpien sortamista. On satanisteja, jotka eivät usko mihinkään jumalaan eli he ovat joko ateisteja tai panteisteja. Toisaalta on endoteistista satanismia ja satanismia, jossa yhdistyvät endoteismi(jumalallisuus omassa itsessä) ja panteismi.
Niin, ja miksi ihmeessä satanismista ja saatananpalvonnasta puhutaan tällä tavalla samaan aikaan? Ei niitä pidä rinnastaa, nehän ovat toistensa vastakohtia... Olisi vähän helpompi käsitellä yhtä aihetta kerrallaan.