Olen vähän ujonpuoleinen kaveri ja tarvisin vinkkejä siihen miten sitä kannattaisi ehdottaa tytölle seksin harrastamista.
Millä sanoin te ehdotatte?
Haluisitko panna? Haluatko harrastaa seksiä?...miten?
Auttakaa miestä mäessä!
Kiitos!
Millä sanoin te ehdotatte?
Haluisitko panna? Haluatko harrastaa seksiä?...miten?
Auttakaa miestä mäessä!
Kiitos!
Vastaukset 3
Vanhimmat
tarviiko sitä kysyä, meillä hommat etenee suutelusta ihan itsekseen, mua ainakin ärsyttää jos suoraan kysytään harrastamaan seksiä
En ole ikinä kysynyt mitään tyyliin että "harrastetaanko seksiä"... suutelusta se lähtee ja sitten kun kädellä vähän hiplailee naista niin siitä se lähtee.
Käpälöinnin jälkeen kaada tyttö vatupassiin,siis vaaka-asentoon. Möngi sitten haaroväliin. Ota kalusi paljaaksi ja paina se pimpin rakoon. Ite tein näin. Yllätyin ittekkin kun likka ei pannut yhtään hanttiin. Kalu vaan oli hetkessä pohjaa myöten pimpissä. Ensin kyllä vähän epäilin,että meniskö se näin, mutta menihän se... Koitappa tehdä samoin. Et pety.