Kesitas kirjoitti toukokuussa 2013:
""Kaikesta näkee, että mielesi on saastainen.
Näet kaikessa vain seksuaalisuutta.
Sairastat ilmeisesti samaa addiktiota, kun valtaosa koko VL liikkeen isistä, jotka raiskaavat kesäisesti pukeutuneita ala- ikäisiä lapsiaan
""Kaikesta näkee, että mielesi on saastainen.
Näet kaikessa vain seksuaalisuutta.
Sairastat ilmeisesti samaa addiktiota, kun valtaosa koko VL liikkeen isistä, jotka raiskaavat kesäisesti pukeutuneita ala- ikäisiä lapsiaan
Vastaukset 10
Vanhimmat
Onko helluntai Kesillä ja Melperillä
yhteinen joulu Luciferuksen kodissa vai tuleeko vihtahousu heidän kotiin ? Puhuvatko nämä heidän yhteisessä joulujuhlassa alaikäisistä kesäisistä lapsista kullakin kul.li jöpöttöen?
Kesitas 17.9.2014 20:22 1
>>"Täältä löytyy VESTADIOLISEN OIKUS Oulussa.. Veikko Vihelä raiskasi ja hyväksikäytti 14 lasta? Mitkä oikeus Hänellä on Suomen Oikeudessa, 70 pv ehtoollista?" (Kesitas Henna Oikariselle).**
Kesitas
27.9.2014 10:31
"Jo otetaan esim Oulun alue, muualla sitä ei esiinnyt, kun teillä ja tapahtumia on satoja, ellei jo tuhatkin." (hänen mukaan muualla /(voi ymmärtää myös "muilla ihmisillä"/) ei esiinny pedofiliaa)
"Kukaan muu tähän ei pysty, kun te, asia joka oli minun nuoruudessa jotenkin itsestään selvyys." (muut ei pysty vastaavaan pf, ja hänen nuoruudessa pf oli itsestäänselvyys)
"Mutta kun et ole VL, et ehkä ole joutunut raiskatuksi"
"sitä ei esiinnyt"
Helluntaiapukoulussa opittua äidinkieltä
On se
Eikö tuolla Kempeleen mulko-eläkäläisellä ole edes perhettä jonka kanssa vois joulun viettää reppana.
En oe heluntai enkä oe pisitänyt tuota teksiäni lesta piru ?"
Siunauksella
Kes
Hyvää joulua "veljet" Kes ja Mel hulluntaissa.
Kiitos
Juuri näin, Rauhallista ja siunattua Joulua kaikille.
Vaikka me ollaan asioista eri mieltä, se on vähäistä, kunhan se oma mieli pyrkii kirkastamaan Jeesusta Jumalan Poikana, Messiaana.
Kes