Veetuttaa niin maan rkeleesti tuo rosvoporukka. Miettikää siellä yltäkylläisessä merenrantataloissa moneltako ihmiseltä olette saaneet pilattu kusetuksillanne joulun ja muutenkin elämän myymällä ylihintaisia tuotteilla väkipakolla. Ja seuraava "perheenjäsen" alkoi jo kehittämään aurinkoenergia huijausta johon voi koko suku liittyä taas huijaamaan kun velvoitteet ikkunabisnestä kohtaan loppuvat.
Hyvää Joulua Lämpöluxin väelle.
4
211
Vastaukset
- EnKunnioitaMoraalitt
He ovat jo siis kiertänyt parvekelasitukset, remontit, jätevesilaitteet, ikkunat ja ovet, ja ovatko nyt siis siirtymässä auringoenergia laitteiden myyntiin? Ei paljoa eläkeläisiltä huijattu raha omaatuntoa paina, kun lestaadiolaishihhuli suku kulkee kullattua tietä helvettiinsä.
- Alex räpsyttävä
Siellä missä tehdään kauppaa ja nimessä on Koskelo niin mummot ja papat ryöstetään. Aina vaan ilmoitus tänne. Oulunsalon hometalohuijarikin liittyi vesilintujen sukuun jotenkin. No pieni pelastus suvulle kun nyt kusetettiinkin nuorta perhettä.
- Toinen huijattu
Kyllä saa äkkilähdön lämpölux edustaja seuraavankerran,kun yrittää lähestyä!!!!!
- Huijarit kuriin
Jokainen huijari onnistuu valitun kohteen kanssa vain yhden kerran.
Sekin on liikaa.
Suuret setelit ja tyhjät lupaukset kertautuvat ikkuna ja ovialalla.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
NO NIIN! Nyt on sitten prinsessa Sannan sädekehä lopullisesti rikottu
narsistia ei kannata enää kuin ne fanaattisimmat kulttilaiset, jotka ovat myös sitä Suomen heikkoälyisintä sakkia. Kun1124697Kansa haluaa Marinin hallituksen takaisin ja Orpon pois
Suomen kansa on nyt ilmoittanut millaisen hallituksen Suomi tarvitsee. "Suomalaisten suosikki seuraavaksi hallituspohja1744433Mikä piirre kaivatussa on sinulle se juttu?
Tunnetko kaivattuasi vai onko hän haavekuva, jota et edes tunne? Joskus tää asia ei ole niin selvää.961813- 4031681
HihhuIi-Päivi täpinöissään Viktorin tapaamisesta
Eiköhän nyt kaikille ole vihdoin selvää kenen joukoissa tämäkin putinisti seisoo. https://www.iltalehti.fi/politiikka/a331443Upeeta! Rauha tulee pian!
Hieno suunnitelma ja se on toteutumassa alle kahdessa viikossa. Jihuu! Tätä on odotettukin, nyt se tulee! https://www.is3621142Ensitreffit Matti ei vaikene enää - Rehellinen tilitys epäonnistuneesta suhteesta Elisaan
Häntä pystyyn, Matti! Olet mahtava tyyppi ja varmasti “se oikea” löytyy vielä! Elisan kanssa ei nyt vaan sitten natsann61139- 611020
- 681002
- 92968