Sain tosi tarpeellisen ja hyvän joululahjan. VIIMASUOJAN Citikkaani.
Paras lahja
C5 siis
792
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 7
Vanhimmat
Sama täällä ja lisäksi villahousut, että tarkenen Skodassani.
Minä tarvitsisin myös uuden viimasuojan Citikkaani.
Kateellinen Tojotero varasti viime talvena viimasuojan Citikkani keulalta ja nyt Picasso lämpiää hitaasti.
Muistakaa huolehtia että Citikkaanne on asennettu viimasuoja sekä kaikki muut jälkiasenteiset talvilärpäkkeet vain siten mahdollistatte edes teoreettisen mahdollisuuden siihen että Citikkanne toimii hetken pakkaskelissä.
keulalle viimasuojan kun vaihdan talvirenkaat. Kerroin työkaverilleni citikassani olevasta viimasuojasta hän piti minua vttumaisena kun valehtelin hänelle. Kun hänelle selvisi kuinka huomaamaton tuo viimasuoja onkaan verrattuna toyotien ym.suomeen soveltumattomien autojen, tampax laatikoista väsättyihin syylärisuojiin, hän pyyteli kovin anteeksi tietämättömyyttään. Nykyään hänkin on tyytyväinen Citroen auton omistaja ja naureskelee kuinka muut on vaikeuksissa kotteroidensa kanssa.
Citroen on paras auto.
Ja terot eikun hinkkaamaan kyllikkiä, kun ei ole tuolla ajatusaalloilla kuin tyyntä, ei minkäänlaista nystyrää, tyräthän niillä jo on , meinaan pollassa, tukosta pukkaa, meisselit tanassa kuvittelevansa olevansa tositosi hinkkaajia..oliko se niin ,vai mitä terot?
Onko wepastot viritetty, paukkupakkaset tulossa huom! Kiisseli ja turbon omistajat.
Se on vakiovarusteena C5 citikassa vm 2006 eteenpäin.