Ääninauhurista!

Kun ääninauhurilla voi nauhoittaa tietyn pituisen pätkän ja jos siihen haluu nauhoittaa lisää täytyy painaa uudestaan recciä niin mitenköhän tuota ääninauhurin nauhoitus aikaa sais pidennettyy? itse en ole osannut sitä tehdä :(
6211
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

Ei sitä saa muuten kuin avaamalla tapeeksi pitkä valmis äänitiedosto ja äänittämällä sen päälle.

Äänestä

tiedosto ja sitten ominaisuudet.

Äänestä
  • eli mitä pitää muuttaa ominaisuuksista?

    Äänestä

ja sitten vähennä nopeutta.näyttäs aika pitenevän.

Äänestä
  • TEHOSTEET JA SITTEN LAITA ÄÄNITYS,PAINA VÄHENNÄ NOPEUTTA EESTAKASIN.JOKA KERRALLA SE ÄÄNITYS AIKA PITENEE.SIINÄ OIKEALLA PITENEE NE SEKUNNIT.TOIVOTTAVASTI YMMÄRSIT.

    Äänestä

  • PITÄÄ SEN VÄHENNÄ NOPEUTTA SANAN PÄÄLLÄ HIIREN NUOLTA JA PIDÄT VASENTA NAPPIA POHJASSA NIIN SE ÄÄNITYSAIKA PITENEE.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Ninnipaa kirjoitti:

Kun ääninauhurilla voi nauhoittaa tietyn pituisen pätkän ja jos siihen haluu nauhoittaa lisää täytyy painaa uudestaan recciä niin mitenköhän tuota ääninauhurin nauhoitus aikaa sais pidennettyy? itse en ole osannut sitä tehdä :(

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu