Mielipiteitä

olen ostamassa edullista digiboxia mikä voisi olla hyvä vaihtoehto (T-malli)Mielipiteitä mm seuraavista boxeista Nokia 110t, Thomson yms. suositelkaa
2436
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

ostaisin ton luxorit

Äänestä
  • Vaikea sanoa kun ei kokemusta kuin yhdestä.A-Link.Verkkokauppa 83.90e.Hiukan samea kuva.Ilman boxia parempi näin talvella.Tiedä sitten kesällä kun lehti puussa.Lieneekö sähkö-syöppö.Aika lämmin myös seis-tilassa.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


halvasta boxista?? kirjoitti:

olen ostamassa edullista digiboxia mikä voisi olla hyvä vaihtoehto (T-malli)Mielipiteitä mm seuraavista boxeista Nokia 110t, Thomson yms. suositelkaa

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu