IE 5 päivitys- kyssäri.

Koneessani on IE:n versio 5.
Nyt jos lataan siihen päivityksen, niin asentuuko siihen ensin esim. 5,5 tai suoraan 6:n päivitysversio?
Kun lataussivulla on kysymys jossa pitää valita kumpi 5,5 vai 6 on koneella. Ja koneellani on tuo pelkkä 5.
1217
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

oli se jonka valitsin itselle suoraan ja asennus meni ok.
Selaimeni taisi olla vieläkin vanhempi kuin tuo IE5 joten uskon että menee ihan hyvin suoraan "Vitosen" päälle.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Hanne-Mari kirjoitti:

Koneessani on IE:n versio 5.
Nyt jos lataan siihen päivityksen, niin asentuuko siihen ensin esim. 5,5 tai suoraan 6:n päivitysversio?
Kun lataussivulla on kysymys jossa pitää valita kumpi 5,5 vai 6 on koneella. Ja koneellani on tuo pelkkä 5.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu