Kelpaisinko Tytöt?! Lesbo

_Lesbo

Eli oon tässä monta kertaa tullut ajatelleeksi kelpaanko ikinä kellekkään? Olkaa kilttejä ja kertokaa kelpaisinko ja mitä pitäis muuttaa tms.
No, jos nyt ensin se ulkonäkö. Olen n. 170 cm (kasvan n. 175 cm) painoa tällähetkellä n. 50 kg. Itseni mielestä jonkun verran leveät hartiat ja kapea lantio (Eikö se ole aika huono?) En meikkaa, suht puhdas iho. Tosin viiltely jälkiä.... Punaiset kiharat suht pitkät hiukset. Vihreät silmät, Kuulemma hyvin erilaiset kuin muilla. Vaate tyyli on aika sekalainen, joskus oikein naisellisia vaatteita, joskus maastokuvioisia vaatteita (ei välttämättä aina niin naisellisia) ja niin.. No persettä ei ole mitenkään erityisesti, tissit b kokoa.
Sitten luonne. Aika ujo, mutta joskus puhun hyvin paljon. tällähetkellä tyytymätön itseeni, sinäänsä tykkään puhua todella paljon mutta sinäänsä taas voisin olla hiljaa vaikka päivän (jos olisi tarve). Ja olen myös hyvin rauhallinen, mutta en silti mikään tosikko.
en käytä huumeita, alkoholia tai tupakkaa.
pidän itsestäni suht hyvää huolta, ja urheilen (näkyy vähän kehossa)

jos ajattelee mistä tykkään parisuhteessa on: Pitkät halailut, pussailut tms. yhdessä olo, puhuminen ja se että rakastetaan toisia ja annetaan anteeksi/ymmäretään.

Kyselkää lisää jos tarvii tarkennuksia!

9

297

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • 13bityttö

      Kelpaat kyllä :) kuulostat nätiltä

    • blobbbbbbbbbbb

      mikä ettei :)

    • Mandy.

      No tuo ainaki mitä kerrot kuulostaa hyvältä. Varsinki tuo pitkät halailut koska oon itte kunnon takertuja :3

    • 17biFfem

      Ite olen suhteessa varsin etäinen, joten itse ahdistuisin halailuista - mutta itse olen jotenki tunnevammane...

      Mutta vaikutat varsin mukavalta ja hyvännäköiseltä jopa. Joten varmasti monet kiinnostuvat sinusta. Lykkyä neiti oikean hakuun!

    • miehinenmies

      kik oon 30v poika täält turust äläkä stna väitä etten kelpaa koska olen mies!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

    • pussyyhcat

      Hyvännäköinen olet. Tosin olisi parempi tietää kiinnostuksistas ja harrastuksistas ja esim mitä teet vapaa-ajal enneku rupeis vetää johtopäätöksiä. Mutta noiden perusteella mitä kerroit niin kelpais.

      • _lesbo

        Vapaa-ajalla tykkään urheilla, piirtää, soittaa instrumenttejä. Ja tykkään eri kulttuureista ja matkustelemisesta tms


    • ei enään teini

      Ulkonäköön ihastutaan ja sisimpään rakastutaan ;)

    • caw98a

      Ton perusteella en keksi mikset kelpais kellekään. Mun kohdalla ainoa kysymysmerkki vaan toi pussailu ja halailu. Julkisesti en pidemmän päälle nauttisi, koska liikaa tehtynä siinä vaan on semmoinen show offin maku ja tunne, että pitää todistella oman suhteen vakautta muille. Mut jossain pienemmällä porukalla tai kaksin ei ongelma.
      Piirtäminen on mun mielestä plussa, mulla on itelläkin kato haaveissa joku joka osaa soittaa kauniisti pianoa ja tykkää taiteilla kun oon taiteilija. :D
      Mun mielestä urheilu ja tommoinen muutenkin leveäharteinen kroppa täydentää toisiaan. Tajusin ton omalla kohdalla kun huomasin, että vaikka laidun niin että joudun painokontrolliin koulussa, ei mulle tule vyötäröä. Liian raskastekoinen kai olen. :P Aloin sitten urheilla, lihasta mulle tulee helposti.

    Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Porvarimediat paniikissa demareiden huiman kannatuksen vuoksi

      Piti sitten keksiä "nimettömiin lähteisiin" perustuen taas joku satu. Ovat kyllä noloja, ja unohtivat sen, että vaalit
      Maailman menoa
      70
      5808
    2. KATASTROFI - Tytti Tuppurainen itse yksi pahimmista kiusaajista!!!

      STT:n lähteiden mukaan SDP:n eduskuntaryhmän puheenjohtaja Tytti Tuppurainen on käyttäytynyt toistuvasti epäasiallisesti
      Maailman menoa
      236
      4572
    3. Huono päivä

      Tänään on ollut tosi raskas päivä töissä. Tekis mieli itkeä ja huutaa. En jaksa just nyt mitään. Minä niin haluaisin ja
      Ikävä
      20
      2568
    4. Mikä siinä on ettei persuille leikkaukset käy?

      On esitetty leikkauksia mm. haitallisiin maataloustukiin, kuin myös muihin yritystukiin. Säästöjä saataisiin lisäksi lei
      Maailman menoa
      27
      2483
    5. Juuri nyt! Tytti Tuppurainen on käyttäytynyt toistuvasti epäasiallisesti

      Ai että mä nautin, Tytti erot vireille! "Käytös on kohdistunut avustajia ja toisia kansanedustajia kohtaan, uutisoi STT
      Maailman menoa
      82
      1507
    6. Puolen vuoden koeaika

      Voisi toimia meillä. Ensin pitäis selvittää "vaatimukset" puolin ja toisin, ennen kuin mitään aloittaa. Ja matalalla pro
      Ikävä
      11
      1393
    7. Onko kaivattusi

      liian vetovoimainen seksuaalisesti?
      Ikävä
      96
      1305
    8. Olen ihmetellyt yhtä asiaa

      Eli miksi naiset ovat niin pelokkaan tai vaitonaisen oloisia minun seurassani. Se sai minut ajattelemaan, että olen epäm
      Ikävä
      128
      1296
    9. seurakunnan talouspäällikön valinta meni perseelleen

      Nyt on ihan pakko kyseenalaistaa tuo Kemijärven seurakunnan päätös talouspäälliköstä. Valitulla ei ole talouspuolen osaa
      Kemijärvi
      97
      1194
    10. Rötösherra käräjillä

      Ähtäriläisyrityksen epärehellisyys oli niin suurta, että mies yhtiön takaa oli lähellä saada ehdotonta vankeutta. Vaikeu
      Ähtäri
      19
      1161
    Aihe