Portti homosteluun?

Miksi homostelu on niin suosittua bmw piireissä? Onko bmwn osto portti homosteluun vai onko oireet ilmenneet jo aiemmin?
599
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Jos B kiinnostaa sairaanloisen paljon, niin selkeästihän siinä on homo. Jos ei pillu maita, niin eikun B-auto alle ja kakkosta silmään!

Äänestä
  • Kyllä se Auti on aina ollut se Anus-Reinojen värkki.

    Äänestä

B-rapun
Miesten
Waunu

Äänestä

Kasa peltiä ja sisällä "porno-Arttu" equals BMW driver.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


dr dre kirjoitti:

Miksi homostelu on niin suosittua bmw piireissä? Onko bmwn osto portti homosteluun vai onko oireet ilmenneet jo aiemmin?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu