Mun sukukin pitää susta

elikäs vihreä valo palaa sulle...
8185
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 8

Vanhimmat

sun kriteeri niin meidät voi unohtaa. Hänen suku ois yhtä punasta valonauhaa mua kohtaan, voin kuvitella.

Äänestä

Anteeks mut tää on aika huvittavaa. Mihin seuraavista liikennevaloista käännytään? vasemmalle vai oikeelle?

Äänestä

pitikös tässä nyt koko suku naida? Eikös nyt voitais iha keskenään ensin?

Äänestä

Palaako vihreä? No pitääpäs lähteä tästä ajelemaan sinne päin, ennenkuin

Äänestä

No tuu äkkii..ootan

Äänestä

Joo mut ei musta.

Äänestä

Aika ansa.Hah

Äänestä

Sun serkku varsinkin.
panis mua heti jos vinkkaisin. Vaikka se onkin varattu.

Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


tummasimmulle kirjoitti:

elikäs vihreä valo palaa sulle...

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu