Mun mielenkiinto

silloin kesäkuun lopussa.Olen siitä pahoillani.EI sen olisi tarvinnut päättyä sillälailla, olisin toivonut, että oltaisiin voitu olla ystäviä, mutta ei sekään onnistu.
25765
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 25

Vanhimmat

olis reilua laittaa tää kohteelle. Ja jokin selitys myös miksi loppui ja mihin. Nyt vaan pahaa mieltä ja mustia aukkoja. En ollut edes varma seurustelitko vai et. Kuinka sekin oli niin vaikeaa tuoda ilmi?

Äänestä
  • varatulle tilivelvollinen.

    Äänestä

Se mitään jos loppui vaan miten lopetit niin sillä on merkitystä.
Sellaisen lopetuksen jälkeen ei jäädä ystäviksi =D

Äänestä

EI OLE MULTA!!! VITTU!!!!

Äänestä
  • Tämä oli juuri sinulta!!!

    Äänestä

Jaa no mistäs moinen johtuis?

Äänestä
  • mutkastuu pitkittyessään, ehkä siitä johtui.

    Äänestä

Kesäkuun lopussa? Kauanko tapailua oli siinä kohtaa takana?

Äänestä
  • - En miellä sitä kuitenkaan tapailuksi vaan satunnaisiksi tuntemattomien kohtaamisiksi.

    Äänestä

  • 3 vuotta kirjoitti:

    - En miellä sitä kuitenkaan tapailuksi vaan satunnaisiksi tuntemattomien kohtaamisiksi.

    Aika tuttu taidat hänelle olla, jos kolme vuotta olet häneen tutustunut ja ihan asiallista on kertoa hänelle ettet halua häntä enää "tapailla" eikä antaa hänen olettaa enää tilanteestanne jotain muuta.

    Äänestä

Kesäkuusta on aikaa, joten eiköhän on selvinnyt jo molemmille ettei mitään ole.

Äänestä
  • enää tule samaan paikkaan, missä tiedän sun olevan.

    Äänestä

  • Niinpä, yksin muttei yksinäinen.

    Äänestä

  • tanssi-ilta kirjoitti:

    Niinpä, yksin muttei yksinäinen.

    löytää seuraa itselleen.ja minä myös joskus sitten.

    Äänestä

En usko, kun taas heti seuraavassa viestissä vannot että kaipaat minua.

Äänestä
  • tällä palstalla enää ketään.Ei ole enää ketään täällä minulle.Olin laittaa eilen hänelle terveisiä eräässä paikassa, mutta koin sen turhaksi niinkuin tännekkin kirjoittelun.

    Äänestä

  • En kaipaa kirjoitti:

    tällä palstalla enää ketään.Ei ole enää ketään täällä minulle.Olin laittaa eilen hänelle terveisiä eräässä paikassa, mutta koin sen turhaksi niinkuin tännekkin kirjoittelun.

    haluaisin kertoa.EN ole soitellut sinulle, en omista numeroasi, joten minua on turha syyttää minkäänlaisesta häiriköinnistä, en myöskään seuraile sinua mihinkään.Minun puolelta tämä on loppu lopullisesti.Parempia aikoja toivotellen aloittaja.

    Äänestä

Jee, jee mitä tuosta. Mun päättyi jo ihan eka päivästä alkaen. Täällä ollaan oltu useita vuosia ja hyviin menee...


I feel good, so good..she loves you jee, jee jee..

Äänestä

Summertime and holiday and everything..jee jee I know. This was the moment of your life.


Godbye beibi

Äänestä

Minu mielenkiinto sinnuu loppu jo kesäkuun alus.. hä hä..mittee sirkku siihe viserrät?

Äänestä
  • Velipuolikuusta? Vai missä ohjelmassa oli tollanen laini?

    Äänestä

Mikä mielenkiinto ? Niin, ei ollut aloitus minulle ;D

Äänestä
  • saakka, hymynaama viestin perään.Ei onnistu minulta eli oikean ratkaisun tein..

    Äänestä

  • katkeraan loppuun kirjoitti:

    saakka, hymynaama viestin perään.Ei onnistu minulta eli oikean ratkaisun tein..

    Hänellä ei ole ollut koskaan mitään tunteita minua kohtaan. Sinä itse teet omat ratkaisusi omalla kohdallasi.
    Tunteita joko on tai ei ole. Et voi pakottaa niitä.
    Kuten en minäkään pysty omalla kohdallani lopettamaan väkisin tunteitani häneen.
    Kaikkea hyvää sinulle, kuka oletkin :)

    Äänestä

Päätty miten päätty mitä sitä enää surkuttelemaan. Ehkä se oli parempikin näin kun kerran täällä avaudut.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


sinuun loppui kirjoitti:

silloin kesäkuun lopussa.Olen siitä pahoillani.EI sen olisi tarvinnut päättyä sillälailla, olisin toivonut, että oltaisiin voitu olla ystäviä, mutta ei sekään onnistu.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu