Unohdin viimeistellä...

... kesällä kirjoittamani suolistotarinan (josta minua rmeliaasti palkittiin ykköspalkinnolla kaljan muodossa). Lisään siihen yhden osan, kunhan saan sen kiavettua esiin.
252
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat
Aloittaja

Mikä sen nimi oli? En onnistu muistamaan enkä löytämään sitä. Se, jossa oli Pedro-setä ja Heke autiolla saarella. Ja pieni tyhmä aasi.

Äänestä

Minäkään en muista. Meillä oli hassut nimet; koeta hakea niitä suolistohausta.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


UPDATE_10518873 kirjoitti:

... kesällä kirjoittamani suolistotarinan (josta minua rmeliaasti palkittiin ykköspalkinnolla kaljan muodossa). Lisään siihen yhden osan, kunhan saan sen kiavettua esiin.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu