Lauri Tilkanen

Lauri Tilkanen kuin nuori Martti Katajisto...pitkästä aikaa ihan oikea näyttelijä, jossa on vanhan ajan glamouria.
Taisi huomata saman Pamela Tola...ei voinut vastustaa.
Eikä ihme.
61344
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

Turha tänne on kuule kirjoitella jostain oikeista julkista työtä tekevistä ihmisistä ja kaivata kommentteja. Tämä palsta on Näätien ja Martina-vihaajien keskustelupalsta. Ihmisten, jolla ei ole muuta kohdetta purkaa turhautumistaan.

Ja nyt voi tulla joku puolustelukommentti...

Äänestä

Totta, aivan ihana! Kävin katsomassa Härmän aikoinaan elokuvissa, mutta katsoin nyt uudelleen telkustakin, ihan Laurin vuoksi.

Äänestä

Ei sitten Pamela jaksanut vetää loppuun saakka roolia ensimmäisen miehensä kanssa, vaan piti hypätä senkin kukasta kukkaan. Saas nähdä kuinka sen suhde kestää tämän ajan Tilkasen kanssa. Tuskin kovinkaan pitkään, kun jo on uusi haarukassa.

Äänestä
  • Kuka on Lauri Tilccanen?

    Äänestä

  • Onko Pamsulla jo uusi haarukassa? Sehän ei juuri anna haastatteluja yksityiselämästään...

    Äänestä

Joo katoin just että Tilkasella yhesä kuvasa oli tukkakin juuri samalla laillla kuin jollain Suomifilmin kulta-aikojen näyttelijällä. Tiiättehän sen tukkilaisromanttisen heinälatohenkisen kampauksen, että tukka on kasattu päälaelle ja sieltä lähtee muutamia aaltoilevia hiuskiehkuraryhmiä.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


huikaistuin kirjoitti:

Lauri Tilkanen kuin nuori Martti Katajisto...pitkästä aikaa ihan oikea näyttelijä, jossa on vanhan ajan glamouria.
Taisi huomata saman Pamela Tola...ei voinut vastustaa.
Eikä ihme.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu