Ainakin isse niillä pärjännyt oikeen hyvin.Onko joku merkki radikaalisti parempi?
Maksaa 3e tuo motonet kpl.
Motonet H7 kenen valmistama?
8
152
Vastaukset
- toimii aina kaikkial
Ne on VW:n valmistamat.
- mbman
Motonet H7 toimii mulla n. 3kk/20 000 km, Osram/Bosch pelaa 9 kk/60 000 km.
Mieluummin käytän parempaa, ei tarvitse ropata ahtaassa valaisimenpersiissä niin usein.- ossss on syrjätynyt
ossss tykkää halvasta, miksiköhän?
- bläk ais
Kaikki H7 0n osoittautuneet lyhytikäisiksi.
Sen vuoksi on kannattavampaa ostaa halpaa, ne kun on vaihdettava joka tapauksessa usein.
Lienee suunniteltu lyhytikäisimmiksi markkinoilla olevista lampputyypeistä.
Parikymppiä lampusta jonka joutuu vaihtamaan tuon tuosta ja vähän päästä.
Muutaman euron halpis on yhtä hyvä.
Tässä asiassa OSSSS on järkevä.- ossss et sä hämää
ossssin sielunvelikö? Minulle on tärkeämpää kunnon valot kuin polttimon halpa hinta.
- osssss
ossss et sä hämää kirjoitti:
ossssin sielunvelikö? Minulle on tärkeämpää kunnon valot kuin polttimon halpa hinta.
Juuri siksi kysyin kun en huomaa eroa siihen niinsanottuun tehokkaaseen?
Hyvinhän noi myös kestää.Joskus vuoden ylikin.. - osssspersunullikuppi
osssss kirjoitti:
Juuri siksi kysyin kun en huomaa eroa siihen niinsanottuun tehokkaaseen?
Hyvinhän noi myös kestää.Joskus vuoden ylikin..Tehopolttimo on vain kirkkaampi ja näkee paremmin.
- KDd
Tekeekö se mutanet sen polttimon takahuoneessa? vitun urpot
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Mikä se Mira Luodin ohjelma oli?
Ja onnistuiko hiljaiseksi maksaminen sittenkään, jos myöhemmin sanoo, että tuollaista tapahtunut? Ihmiset alkaa pohtiin30610905IL - Kansanedustaja tehnyt ITSEMURHAN eduskuntatalossa!!
"IL:n tiedot: Kansanedustaja tehnyt itsemurhan Eduskuntatalossa Iltalehden tietojen mukaan kansanedustaja on tehnyt its3357554Verinen koira
Mikä juttu on tämä Karhumäellä pyörinyt verinen koira? Oliko hyökännyt jonkun kimppuun?862057Mira Luoti koki seksivvaltaa sarjan kuvauksissa. Otti hyssyttelyrahat mutta nyt julkistaa asian?
Kun hyvin tietää että helppo päätellä mikä ohjelma kyseessä. Ja jos koki oikein "väkivaltaa" eli raisk, niin edesvastuut822043Eemeli Peltonen teki itsemurhan eduskuntatalossa
Kevyet mullat sitten vaan. Ei mulla muuta.1251817Mira Luoti, Vain Elämää
kausi 8. mukana aluksi mm. Terhi Kokkonen ja Mira Luoti. taustalla myös Danny ja Kashmir. paljonko 1+1 olikaan?61561- 1101221
Mopokeulija
Poliisit saisivat käydä noukkimassa sinipuseroisen keulijan tuota pikaa. Koulureppu selässä yhdellä pyörälla S-Marketin491013Sonnisen turha valitus selvästä asiasta !
Nyt tuli sellainen valitus jossa ei järjen häivää, Sonninen ja koko hallinto munaa itsensä. Hänestä on tulossa pilkunnus26868MUISTATTEKO SEN?
Karhean tummansövyisen raastavsn huudon : RYKIKÄÄ! NIITÄ RAATOJA@ RÄKIKÄÄ NIITÄ EAATOJA!btämän paeoni aina toivotti rakk312772