Ainoa oikea

Zyban vei kaiken tupakan himon. Se on lottovoitto. Viinaa ei sen kanssa kannata ottaa, koska vie useimmat lähes psykoottiseen tilaan täysin varoittamatta.

2 kk ilman.
1200
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Näin on minunkin mielestäni!
Vaikka kyllä se tupakka välillä pörrää mielessä!
48vuorokautta savuttomana =) IHANAA
Kirpakkaa talvipäivää kaikille ulkona on ihana tuoksu=)

Äänestä

Kommentoi aloitusta


minulle oli kirjoitti:

Zyban vei kaiken tupakan himon. Se on lottovoitto. Viinaa ei sen kanssa kannata ottaa, koska vie useimmat lähes psykoottiseen tilaan täysin varoittamatta.

2 kk ilman.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu