502 nostovarret

MOI! Valmetissani ilmeni seuraavanlainen ongelma.Nostovarsia ei saa tarpeeksi alas nostolaitten vivulla.
Ainoastaan kun menee varren päälle seisomaan,varret laskeutuu,mutta poistuessani nousevat heti hieman ylemmäksi.
Missä vika.Kiitos etukäteen!
1582
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Painonsiirto on vähän "päällä"?
Tai jokin muu väärässä asennossa?
Toimiiko nostolaitteen vivut oikein. Ettei sieltä sisältä ole mikään irrallaan?
Ilmaa sylinterissä?

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Pete kirjoitti:

MOI! Valmetissani ilmeni seuraavanlainen ongelma.Nostovarsia ei saa tarpeeksi alas nostolaitten vivulla.
Ainoastaan kun menee varren päälle seisomaan,varret laskeutuu,mutta poistuessani nousevat heti hieman ylemmäksi.
Missä vika.Kiitos etukäteen!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu