Voisikko joku selittää mistä oli kysymys kun olin naisystäväni kanssa sohvalla toisistamme kiinni pidellen,rapsutellen kaulaa ja hivuksia juttelimme mitään varsinaisesti harrastamatta ,jota emme tee koskaan,hän kävi välillä veskissä monta kertaa,Yleensä muillakin kerroilla kun olen vieraillut hänen luonaan olen pannut merkille tuon saman asian,vaikka olemme vain pidelleet kädestä ja kahvipöydässä jutelleet.En ole nähnyt hänen juovan nestettä normaalia enemmän.Teinkö jotain väärin.Vaikka hän itse on toivonut vierailuja,onko se joku epäsuora protesti,olenko tehnyt jotain väärin.Voihan hänellä olla joku sairauskin.
naisystävän veskissä käymisen tarve
noviisi 1
8358
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 8
Vanhimmat
"noviisi 1", et ole tehnyt mitään väärin. Ei ole protesti. Mahdollisesti hänen vittunsa kastuu niin paljon, että hän käy aina välillä kuivaamassa sitä.
Surusteluun kuuluu myös seksi. Hän odottanee, että sinä teet aloitteen. Jos et saa sanaa suustasi, liu´uta kättäsi hänen vittuunsa ja katso paneeko hän vastaan. Luultavasti ei pane. Hyväile aluksi klitorista. Ja anna hänen laueta. Sitten voit ohjata hänen kätensä kyrvällesi ja itse laueta. Voit tehdä nämä myös yht´aikaa. Jatkossa voit jo kysyä, haluaisiko hän, että työntäisit kyrpäsi hänen vittuunsa.
Jos hän ei ole valmis seksiin, voit aivan hyvin kysyä, milloin on. Iloa teille toisistanne! :)
Se kävi työntämässä löylykauhaa perseeseen
heh
En usko, että teet mitään väärin, varsinkaan jos nainen itse toivoo vierailuja.
Tyttöä todennäköisesti jännittää, joka joillaan ihmisillä oireilee rakon toiminnalla. Hän voi myös käydä tarkastamassa ulkoasuaan, mikä on suhteen alkuvaiheessa monilla naisilla suorastaan neuroottista.
Toimintamiehen ehdotuksesta poiketen kannattaa kuitenkin aloittaa koskettamalla sormella kaulaa ja niskaa, sitten suudella samaisia paikkoja siirtäen kättä olkapään kautta kyljelle, selälle ja alaselälle. Jos nainen lähtee mukaan, niin sitten vasta kättä reidelle päin. :)
"jänskättääkö", tässä vaiheessa ei ole asiallista kehottaa varovaisuuteen, vaan toimintaan. Aapeen selostuksesta ilmenee, että ovat tavanneet jo monta kertaa. Tyttö on tietysti ujo, eikä kehtaa sanoa, mitä toivoisi. Pallottelevat, kun kumpikaan ei uskalla tehdä aloitetta. Pitää siis rohkaista toimimaan.
Jospa se käy kusella ja paskalla siellä vessassa?
Itse kanssa veikkaa että käy paskalla tai kusella vessassa.
Kutsu Armas käymään kanssasi siellä, niin Armas näyttää kuinka homma hoidetaan. Tuon löylykauhamiehen voit myös kutsua, hänkään ei ole vielä koskaa pillua nähnyt, saati saanut.. saisi siinä sitten työstöä katsellessaan samalla runkata sillä kuuluisalla, nytkin hanurissan olevalla kauhalla.