Scenic vm 2000:n turvavarusteet

Kojetaulussa palaa satunnaisesti turvavarusteiden varoitusvalo. Onko kellään kokemusta vastaavasta? Mikä voisi olla syy? Ei huvittaisi mennä Biliaan arvuuttelemaan.
2451
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

mutta on näitä rellupalstoillakin ihmetelty. Vika on todennäköisesti jommankumman etupenkin alla turvavyökiristimen johtoliitos, joka ei tykkää siitä kun penkkiä siirrellään eestaas. Liitoksia/johtoja rapeloimalla valon saanee sammumaan

Äänestä
  • Kiitos tiedosta!

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


ppou kirjoitti:

Kojetaulussa palaa satunnaisesti turvavarusteiden varoitusvalo. Onko kellään kokemusta vastaavasta? Mikä voisi olla syy? Ei huvittaisi mennä Biliaan arvuuttelemaan.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu